PLK: Szczegółowy terminarz 2020/2021

Dodano 2 sierpnia 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Szczegółowy terminarz 2020/2021

Epidemia koronawirusa sprawiła, że wiele rozgrywek w Polsce i na świecie zostało odwołanych lub przełożonych. Podobna sytuacja spotkała Polską Ligę Koszykówki Mężczyzn, gdzie rozgrywki zakończyły się jeszcze w sezonie zasadniczym. Decyzją władz ligi zostali koszykarze Stelmetu Enea BC Zielona Góra. W pierwszej kolejce nowego sezonu zespół zmierzy się na wyjeździe z Treflem Sopot.

Polska Liga Koszykówki Mężczyzn podzielona jest na kilka etapów. W pierwszym 16 zespołów zmierzy się w 30 kolejkach rozgrywanym systemem mecz i rewanż. W sezonie zasadniczym zaplanowano 240 ligowych pojedynków. Po nich zostanie wyłoniona ligowa tabela, gdzie osiem najlepszych drużyn zmierzy się w rozgrywkach play-off walki o tytuł najlepszej koszykarskiej drużyny w Polsce. Pierwsza runda tj. mecze ćwierćfinałowe rozgrywane będą do trzech wygranych pojedynków. Zwycięzcy awansują do półfinału, gdzie trzy wygrane mecze decydować będą o awansie do finału. Pokonali w półfinale zmierzą się w walce o 3 miejsce. Finał toczyć się będzie do czterech wygranych pojedynków.

Szczegółowy terminarz sezonu zasadniczego Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn na sezon 2020/2021:

1 kolejka: 27–31.08.2020

PGE Spójnia Stargard – Start Lublin

GTK Gliwice – Polski Cukier Toruń

WKS Śląsk Wrocław – Enea Astoria Bydgoszcz

King Szczecin – MKS Dąbrowa Górnika

Trefl Sopot – Stelmet Enea BC Zielona Góra

Legia Warszawa – HydroTruck Radom

Asseco Arka Gdynia – Polpharma Starogard Gdański

Anwil Włocławek – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

2 kolejka 03-06.09.2020

Asseco Arka Gdynia – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard

HydroTruck Radom – Polpharma Starogard Gdański

Stelmet Enea BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław

Legia Warszawa – MKS Dąbrowa Górnicza

Start Lublin – Anwil Włocławek

GTK Gliwice – Enea Astoria Bydgoszcz

King Szczecin – Polski Cukier Toruń

3 kolejka 10–14.09.2020

Polski Cukier Toruń – Legia Warszawa

Polpharma Starogard Gdański – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Stelmet Enea BC Zielona Góra – GTK Gliwice

PGE Spójnia Stargard – WKS Śląsk Wrocław

Anwil Włocławek – Trefl Sopot

HydroTruck Radom – MKS Dąbrowa Górnicza

Enea Astoria Bydgoszcz – King Szczecin

Asseco Arka Gdynia – Start Lublin

4 kolejka 17–20.09.2020

Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław

Legia Warszawa – Enea Astoria Bydgoszcz

MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń

Trefl Sopot – Asseco Arka Gdynia

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – HydroTruck Radom

Start Lublin – Polpharma Starogard Gdański

GTK Gliwice – PGE Spójnia Stargard

Stelmet Enea BC Zielona Góra – King Szczecin

5 kolejka 24-27.09.2020

Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław

Enea Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza

PGE Spójnia Stargard – King Szczecin

Trefl Sopot – Polpharma Starogard Gdański

Stelmet Enea BC Zielona Góra – Legia Warszawa

Polski Cukier Toruń – HydroTruck Radom

GTK Gliwice – Anwil Włocławek

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – Start Lublin

6 kolejka 29.09-01.10.2020

HydroTruck Radom – Start Lublin

Trefl Sopot – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

WKS Śląsk Wrocław Polpharma Starogard Gdański

GTK Gliwice – Asseco Arka Gdynia

King Szczecin – Anwil Włocławek

Legia Warszawa – PGE Spójnia Stargard

Stelmet Enea BC Zielona Góra – MKS Dąbrowa Górnicza

Polski Cukier Toruń – Enea Astoria Bydgoszcz

7 kolejka 03-07.10.2020

HydroTruck Radom – Enea Astoria Bydgoszcz

Polski Cukier Toruń – Stelmet Enea BC Zielona Góra

PGE Spójnia Stargard – MKS Dąbrowa Górnicza

Anwil Włocławek – Legia Warszawa

Asseco Arka Gdynia – King Szczecin

GTK Gliwice – Polpharma Starogard Gdański

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław

Trefl Sopot – Start Lublin

8 kolejka 8.10.-14.10.2020

HydroTruck Radom – Trefl Sopot

Start Lublin – WKS Śląsk Wrocław

GTK Gliwice – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Polpharma Starogard Gdański – King Szczecin

Legia Warszawa – Asseco Arka Gdynia

MKS Dąbrowa Górnika – Anwil Włocławek

Polski Cukier Toruń – PGE Spójnia Stargard

Enea Astoria Bydgoszcz – Stelmet Enea BC Zielona Góra

9 kolejka 15-21.10.2020

Stelmet Enea BC Zielona Góra – HydroTruck Radom

Enea Astoria Bydgoszcz – PGE Spójnia Stargard

Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek

Asseco Arka Gdynia – MKS Dąbrowa Górnicza

Polpharma Starogard Gdański – Legia Warszawa

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – King Szczecin

Start Lublin – GTK Gliwice

Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław

10 kolejka 23-27.10.2020

HydroTruck Radom – WKS Śląsk Wrocław

Trefl Sopot – GTK Gliwice

Start Lublin – King Szczecin

Legia Warszawa – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

MKS Dąbrowa Górnicza – Polpharma Starogard Gdański

Polski Cukier Toruń – Asseco Arka Gdynia

Anwil Włocławek – Enea Astoria Bydgoszcz

Stelmet Enea BC Zielona Góra – PGE Spójnia Stargard

11 kolejka 29-31.10.2020

PGE Spójnia Stargard – HydroTruck Radom

Anwil Włocławek – Stelmet Enea BC Zielona Góra

Asseco Arka Gdynia – Enea Astoria Bydgoszcz

Polpharma Starogard Gdański – Polski Cukier Toruń

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – MKS Dąbrowa Górnicza

Start Lublin – Legia Warszawa

Trefl Sopot – King Szczecin

GTK Gliwice – WKS Śląsk Wrocław

12 kolejka 04-08.11.2020

HydroTruck Radom – GTK Gliwice

WKS Śląsk Wrocław – King Szczecin

Legia Warszawa – Trefl Sopot

MKS Dąbrowa Górnicza – Start Lublin

Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski – Polski Cukier Toruń

Enea Astoria Bydgoszcz – Polpharma Starogard Gdański

Stelmet Enea BC Zielona Góra – Asseco Arka Gdynia

Anwil Włocławek – PGE Spójnia Stargard

13 kolejka 11-15.11.2020

Anwil Włocławek – HydroTruck Radom

Asseco Arka Gdynia – PGE Spójnia Stargard

Polpharma Starogard Gdański – Stelmet Enea BC Zielona Góra

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Astoria Bydgoszcz

Start Lublin – Polski Cukier Toruń

MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot

WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa

GTK Gliwice – King Szczecin

14 kolejka 19-22.11.2020

HydroTruck Radom – King Szczecin

Legia Warszawa – GTK Gliwice

MKS Dąbrowa Górnicza – WKS Śląsk Wrocław

Polski Cukier Toruń – Trefl Sopot

Enea Astoria Bydgoszcz – Start Lublin

Stelmet Enea BC Zielona Góra – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

PGE Spójnia Stargard – Polpharma Starogard Gdański

Anwil Włocławek – Asseco Arka Gdynia

15 kolejka 04-07.12.2020

Asseco Arka Gdynia – HydroTruck Radom

Anwil Włocławek – Polpharma Starogard Gdański

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – PGE Spójnia Stargard

Stelmet Enea BC Zielona Góra – Start Lublin

Trefl Sopot – Enea Astoria Bydgoszcz

WKS Śląsk Wrocław – Polski Cukier Toruń

GTK Gliwice MKS Dąbrowa Górnicza

Kinga Szczecin – Legia Warszawa

16 kolejka 10-14.12.2020

HydroTruck Radom – Legia Warszawa

MKS Dąbrowa Górnicza – King Szczecin

Polski Cukier Toruń – GTK Gliwice

Enea Astoria Bydgoszcz – WKS Śląsk Wrocław

Stelmet Enea BC Zielona Góra – Trefl Sopot

Start Lublin – PGE Spójnia Stargard

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek

Polpharma Starogard Gdański – Asseco Arka Gdynia

17 kolejka 17-21.12.2020

Polpharma Starogard Gdański – HydroTruck Radom

Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski – Asseco Arka Gdynia

Anwil Włocławek – Start Lublin

PGE Spójnia Stargard – Trefl Sopot

WKS Śląsk Wrocław – Stelmet Enea BC Zielona Góra

Enea Astoria Bydgoszcz – GTK Gliwice

Polski Cukier Toruń – King Szczecin

MKS Dąbrowa Górnicza – Legia Warszawa

18 kolejka 23-27.12.2020

MKS Dąbrowa Górnicza – HydroTruck Radom

Legia Warszawa – Polski Cukier Toruń

King Szczecin – Enea Astoria Bydgoszcz

GTK Gliwice – Stelmet Enea BC Zielona Góra

WKS Śląsk Wrocław – PGE Spójnia Stargard

Trefl Sopot – Anwil Włocławek

Start Lublin – Asseco Arka Gdynia

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – Polpharma Starogard Gdański

19 kolejka 29-30.12.2020

HydroTruck Radom – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Polpharma Starogard Gdański – Start Lublin

Asseco Arka Gdynia – Trefl Sopot

WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek

PGE Spójnia Stargard – GTK Gliwice

King Szczecin – Stelmet Enea BC Zielona Góra

Enea Astoria Bydgoszcz – Legia Warszawa

Polski Cukier Toruń – MKS Dąbrowa Górnicza

20 kolejka 01-04.2021

HydroTruck Radom – Polski Cukier Toruń

MKS Dąbrowa Górnicza – Enea Astoria Bydgoszcz

Legia Warszawa – Stelmet Enea BC Zielona Góra

King Szczecin – PGE Spójnia Stargard

Anwil Włocławek – GTK Gliwice

WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia

Polpharma Starogard Gdański

Start Lublin – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

21 kolejka 06-10.01.2021

Start Lublin – HydroTruck Radom

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Polpharma Starogard Gdański – WKS Śląsk Wrocław

Asseco Arka Gdynia – GTK Gliwice

Anwil Włocławek – King Szczecin

PGE Spójnia Stargard – Legia Warszawa

MKS Dąbrowa Górnicza – Stelmet Enea BC Zielona Góra

Enea Astoria Bydgoszcz – Polski Cukier Toruń

22 kolejka 14-17.01.2021

Enea Astoria Bydgoszcz – HydroTruck Radom

Stelmet Enea BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń

MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Spójnia Stargard

Legia Warszawa – Anwil Włocławek

King Szczecin – Asseco Arka Gdynia

Polpharma Starogard Gdański – GTK Gliwice

WKS Śląsk Wrocław – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Start Lublin – Trefl Sopot

23 kolejka 21-24.01.2021

Trefl Sopot – HydroTruck Radom

WKS Śląsk Wrocław – Start Lublin

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – GTK Gliwice

King Szczecin – Polpharma Starogard Gdański

Asseco Arka Gdynia – Legia Warszawa

Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza

PGE Spójnia Stargard – Polski Cukier Toruń

Stelmet Enea BC Zielona Góra – Enea Astoria Bydgoszcz

24 kolejka 27-30.01.2021

HydroTruck Radom – Stelmet Enea BC Zielona Góra

PGE Spójnia Stargard – Enea Astoria Bydgoszcz

Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń

MKS Dąbrowa Górnicza – Asseco Arka Gdynia

Legia Warszawa – Polpharma Starogard Gdański

King Szczecin – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

GTK Gliwice – Start Lublin

WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot

25 kolejka 04-08.02.2021

WKS Śląsk Wrocław – HydroTruck Radom

GTK Gliwice – Trefl Sopot

King Szczecin – Start Lublin

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa

Asseco Arka Gdynia – Polski Cukier Toruń

Enea Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek

PGE Spójnia Stargard – Stelmet Enea BC Zielona Góra

26 kolejka 25-28.02.2021

HydroTruck Radom – PGE Spójnia Stargard

Stelmet Enea BC Zielona Góra – Anwil Włocławek

Enea Astoria Bydgoszcz – Asseco Arka Gdynia

Polski Cukier Toruń – Polpharma Starogard Gdański

MKS Dąbrowa Górnicza – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Legia Warszawa – Start Lublin

King Szczecin – Trefl Sopot

WKS Śląsk Wrocław – GTK Gliwice

27 kolejka 05-11.03.2021

GTK Gliwice – HydroTruck Radom

King Szczecin – WKS Śląsk Wrocław

Trefl Sopot – Legia Warszawa

Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza

Polski Cukier Toruń – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Polpharma Starogard Gdański – Enea Astoria Bydgoszcz

Asseco Arka Gdynia – Stelmet Enea BC Zielona Góra

PGE Spójnia Stargard – Anwil Włocławek

28 kolejka 11-15.03.2021

HydroTruck Radom – Anwil Włocławek

PGE Spójnia Stargard – Asseco Arka Gdynia

Stelmet Enea BC Zielona Góra – Polpharma Starogard Gdański

Enea Astoria Bydgoszcz – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Polski Cukier Toruń – Start Lublin

Trefl Sopot – MKS Dąbrowa Górnicza

Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław

King Szczecin – GTK Gliwice

29 kolejka 15-18.03.2021

King Szczecin – HydroTruck Radom

GTK Gliwice – Legia Warszawa

WKS Śląsk Wrocław – MKS Dąbrowa Górnicza

Trefl Sopot – Polski Cukier Toruń

Start Lublin – Enea Astoria Bydgoszcz

Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski – Stelmet Enea BC Zielona Góra

Polpharma Starogard Gdański – PGE Spójnia Stargard

Asseco Arka Gdynia – Anwil Włocławek

30 kolejka 20-21.03.2021

HydroTruck Radom – Asseco Arka Gdynia

Polpharma Starogard Gdański – Anwil Włocławek

PGE Spójnia Stargard – Arged BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski

Start Lublin – Stelmet Enea BC Zielona Góra

Enea Astoria Bydgoszcz – Trefl Sopot

Polski Cukier Toruń – WKS Śląsk Wrocław

MKS Dąbrowa Górnicza – GTK Gliwice

Legia Warszawa – King Szczecin

Komentarze do PLK: Szczegółowy terminarz 2020/2021 :

    Do tego wpisu nie napisano jeszcze komentarza. Badź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zaznacz, jeśli NIE jesteś robotem