Dodano 3 stycznia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Skra wygrała klasyk w pięciu setach

Źródło grafiki: siatkarsko.pl

W meczu na szczycie na własnej hali podejmowała Jastrzębskiego Węgla. Miejscowi spotkanie rozstrzygnęli po pięciu setach. .

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 10 listopada 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Szczęśliwa siódemka ZAKSY

Ligowy klasyk z Jastrzębskim Węglem zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. Wywalczony rezultat sprawił, że na siedem rozegranych pojedynków ZAKSA wywalczyła siedem zwycięstw i znacząco umocniła się na pozycji lidera rozgrywek.

Dodano 23 grudnia 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Trefl Gdańsk poprawił sobie humory przed świętami

Drużyna włoskiego szkoleniowca o komplet punktów po efektownym zwycięstwie nad Recycling Volley Berlin rywalizowała z ostatnią drużyną w tabeli MKS-em Będzin. Faworyt nie zawiódł i siatkarze Trefla cieszyli się z jubileuszowego zwycięstwa w lidze.

Dodano 22 grudnia 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA z kompletem zwycięstw po 13 kolejkach

Mistrz kraju na własnym parkiecie podejmował wicemistrza ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. O wyniku spotkania zdecydowały cztery sety, gdzie znakomitą formę przez całe rozgrywki prezentują srebrni medaliści poprzednich rozgrywek.