Dodano 21 lutego 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Alomerović zapewnił punkt Jagiellonii Białystok

Przyjezdni nadal czekają na wywalczenie kompletu punktów na boisku przeciwnika, a rywalizacja z Radomiakiem zapewniła cenny ligowy punkt. Drużynowy dorobek zapewnił znakomitymi interwencjami Zlatan Alomerović w pierwszej połowie.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 13 marca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Żółto-czerwony mecz przy Słonecznej

Obie drużyny zamierzały przerwać serię meczy bez wygranej. Jagiellonia na swoim koncie miała pięć takich pojedynków, a piłkarze Pogoni zanotowali trzy porażki z rzędu. Po końcowym gwizdku sędziego zwycięsko wyszła szczecińska drużyna. Oba zespoły kończyły mecz w osłabionych składach po czerwonych kartkach.

Dodano 10 lutego 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia utrzymała prowadzenie w tabeli.

W meczu 21 kolejki drużyna Vukovicia pewnie pokonała ŁKS 3:1. Lider rozgrywek wszystkie bramki strzeliła w drugiej połowie, a uzyskane zwycięstwo przed własną publicznością było szóstym z rzędu. Drużynę wojskowych w najbliższej kolejce czeka mecz z drugim z beniaminków Rakowem Częstochowa.

Dodano 8 lutego 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Śląsk zagrał do końca, a Flavio strzelił dwa gole

Mecz zakończył się remisem 2:2. Dwie bramki dla drużyny Piotra Stokowca strzelił Flavio Paixao. Śląsk wyrównującą bramkę uzyskał w doliczonym czasie gry, a oba zespoły nadal mają szansę na grę w górnej połówce polskiej ekstraklasy.

Dodano 11 lutego 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Górnik Zabrze podwoił liczbę zwycięstw na własnym boisku

W pierwszym meczu wiosennej części rozgrywek drużyna Marcina Brosza na własnym stadionie podejmowała Wisłę Kraków. Gospodarzom nie tylko udało się zachować czyste konto, ale uzyskać ważne trzy punkty.

Dodano 8 lutego 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Międzynarodowe granie w Jagiellonii Białystok

Wicemistrzowie Polski w wyjazdowym meczu o ligowe rywalizowali z beniaminkiem Miedzią Legnica. Spotkanie było okazją do rewanżu za porażkę w pierwszej części rozgrywek 2:3. Na listę strzelców dla Dumy Podlasia wpisali się wyłącznie zagraniczni piłkarze.