Dodano 13 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Weryfikacja wyniku 22 kolejki

Gospodarze w regulaminowym czasie gry pokonali BKS Tur Bielsk Podlaski 4:0. Po analizie Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował wynik na 3:0 jako walkower dla bielskiego zespołu.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 9 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Ruch z Wissą niepokonani wiosną. W pięciu meczach 13 punktów

W ostatniej kolejce obie drużyny wywalczyły komplety punktów. ŁKS pokonał 5:0 ostatnie w tabeli Orzeł Kolno, a Ruch zwyciężył 4:0 Tur Bielsk Podlaski. Do ostatniej kolejki o zachowanie ligowego bytu walczyć będzie Cresovia Siemiatycze.

Dodano 6 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Ruch potwierdził trzecioligowe aspiracje

Gospodarze obnażyli wszystkie słabości bielskiego zespołu strzelając cztery bramki. Wynik mógłby być zdecydowanie wyższy gdyby nie interwencje Danielczyka, a także sprzyjające szczęście w obronie bielskiej drużynie.