Dodano 16 kwietnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil po raz piąty z rzędu w lidze

Na własnym parkiecie pokonał Tauron GTK Gliwice 88:63. Gospodarze odnieśli 15 zwycięstwo w sezonie oraz 8 u siebie. Komplet punktów zapewnił awans na ósme miejsce w tabeli dające prawo gry w pierwszej rundzie play-off.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 14 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
PLK: Arka Gdynia z jubileuszowym zwycięstwem

Obie drużyny zaprezentowały ofensywną koszykówkę zwłaszcza w czwartej kwarcie. Arka wywalczyła jubileuszowe dziesiąte zwycięstwo w sezonie oraz szóste przed własną publicznością. Ligowy sukces nad mistrzem Polski zagwarantował utrzymanie.

Dodano 16 kwietnia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Arka skomplikowała sobie sytuację w tabeli. King wolnymi wygrał mecz

W meczu 27 kolejki przed własną publicznością lider tabeli podejmował Kinga Szczecin. Spotkanie wygrała drużyna gości, która głównie w czwartej kwarcie umiejętnie wykonywała rzuty wolne.