Dodano 28 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Liverpool poprawił bilans meczów wyjazdowych

W bramce gospodarzy po raz kolejny w tym sezonie pełne 90 minut rozegrał Łukasz Fabiański. Przyjezdni wywalczyli zwycięstwo 2:1 odnosząc 15 zwycięstwo w sezonie oraz piąte na boisku przeciwnika.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 24 kwietnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Everton punktuje lepiej na wyjazdach niż w meczach u siebie

W spotkaniu 33 kolejki drużyna Carlo Anchelottiego potwierdziła tezę wygrywając w rywalizacji z Arsenalem Londyn 1:0. Wynik spotkania został ustalony w drugiej połowie po niepewnej interwencji Leno.

Dodano 7 kwietnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Odroczona koronacja mistrza

W meczu 33 kolejki podopieczni Josepa Guardiolii w derbowym spotkaniu o ligowe punkty walczyli z Manchesterem United. Wśród gości znakomite zawody rozegrał Alexis Sanchez. Chilijczyk uzyskał trzy asysty, a jego koledzy zmniejszyli punktową stratę o lidera.