Dodano 11 maja 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Wisła skorzystała z podyktowanego karnego

Drużyna Macieja Stolarczyka odniosła drugie zwycięstwo z rzędu, gdzie na własnym stadionie pokonała Koronę Kielce. Bramkę na wagę trzech punktów dla krakowskiego zespołu strzelił Marko Kolar.

Wisła Kraków była gospodarzem spotkania 35 kolejki rozgrywek polskiej ekstraklasy. W meczu grupy spadkowej krakowski klub o ligowe punkty rywalizował z Koroną Kielce. Obie drużyny stworzyły kilka okazji do strzelenia bramki, ale to dzięki analizie wideo spotkanie rozstrzygnęło się na korzyść piłkarzy Macieja Stolarczyka. W pierwszych 45 minutach aktywniejszym zespołem była Korona. Zespół włoskiego szkoleniowca opanował środek pola i często stwarzał okazje do zmiany wyniku. Pierwsza szansa pojawiła się już w 4 minucie, kiedy to na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Arveładze. Uderzenie gruzińskiego napastnika okazało się nieskuteczne i na stadionowym zegarze nadal widniał bezbramkowy rezultat. Korona oddawała dużo strzałów zza pola karnego.

W 17 minucie na taką próbę zdecydował się Forbs, lecz uderzenie pewnie obronił Lis.

Dodano 10 maja 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Mamrot dokonał skutecznych zmian

Porażki z Górnikiem, Koroną oraz ostatnia Jagiellonią Białystok nie dają nadziei na wywalczenie kompletu punktów w meczu z Legią Warszawa. Ostatni mecz z piłkarzami Ireneusza Mamrota zakończył się porażką 0:2.

Szkoleniowiec przyjezdnych po meczu z Legią Warszawa postanowił zmienić kilku zawodników w podstawowej jedenastce na mecz z Lechem Poznań. W pierwszym składzie znalazł się Cillian Sheridan. Napastnik Jagiellonii szybko znalazł wspólny język z Arvydasem Novikovaes. Litwin przeprowadził bramkową akcję w 16 minucie gry. Wykorzystał znakomity przerzut piłki przez Romanchuka. Litwin zgrał do Irlandczyka, a ten bez przyjęcia skierował piłkę do bramki przeciwnika dając prowadzenie białostockiej drużynie. We wcześniejszych minutach goście byli aktywną drużyną. Bramkowe okazje miał Runje po zagraniu piłki z rzutów wolnych przez Guilherme. Gospodarze po stracie bramki starali się szybko zareagować.