Dodano 17 lipca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Czerwone Diabły, co raz bliżej Ligi Mistrzów

W meczu 36 kolejki angielskiej ekstraklasy drużyna norweskiego szkoleniowca pokonała na wyjeździe 2:0 Crystal Palace, a czwarte miejsce w ligowych rozgrywkach daje prawo gry w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bohaterem meczu został Marcus Rashford, który zanotował asystę i strzelił bramkę.Drużyna byłego selekcjonera reprezentacji Anglii na początku spotkania miała swoją szansę na zmianę wyniku. Pierwsza z nich miała miejsce w 2 minucie gry, gdzie De Gea obronił uderzenie Zahy przy bliższym słupku. Pięć minut później londyński klub miał szansę na na pierwszego gola w meczu. Swoją okazję miał Van Anholt, lecz jego próba została zablokowana. Pierwsza szansa na zmianę wyniku dla Czerwonych Diabłów pojawiła się w 12 minucie. Okazję miał Maguiere. Obrońca gości oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Skuteczność nie była mocną stroną obydwu drużyn w rozgrywanym pojedynku. W 27 minucie swoją szansę miał Zaha po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska McArthura.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.