Dodano 28 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Liverpool poprawił bilans meczów wyjazdowych

W bramce gospodarzy po raz kolejny w tym sezonie pełne 90 minut rozegrał Łukasz Fabiański. Przyjezdni wywalczyli zwycięstwo 2:1 odnosząc 15 zwycięstwo w sezonie oraz piąte na boisku przeciwnika.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 6 marca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Derby Anglii dla Liverpoolu

Drużyna niemieckiego szkoleniowca, aż 7:0 pokonała Czerwone Diabły. Sześć bramek zostało strzelonych w drugiej połowie spotkania, Uzyskany komplet punktów przybliżył The Reds do walki o pierwszą czwórkę na zakończenie sezonu.

Dodano 7 marca 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Magiczne dotknięcia Kevina De Bruyne

Belgijski pomocnik nie tylko dwukrotnie pokonał Davida De Geę, a także był autorem znakomitej asysty z rzutu różnego. Honorową bramkę dla Czerwonych Diabłów strzelił Jadon Sancho.

Dodano 25 stycznia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Liverpool utrzymuje bramkową przewagę nad City

Wysoka skuteczność została potwierdzona w meczu 23 kolejki przeciwko Crystal Palace. Wywalczenie zwycięstwa 3:1 nie byłoby możliwe gdyby nie kilka skutecznych interwencji Alissona. Liverpool utrzymał drugie miejsce w ligowej tabeli, a także odniósł 14 zwycięstwo w sezonie.

Dodano 28 listopada 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Jota zastąpił Salaha

Bohaterem drużyny prowadzonej przez niemieckiego szkoleniowca został Diogo Jota. Portugalczyk dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Czyste konto zachował Alison Becket, choć Brazylijczyk miał kilka udanych interwencji w czasie spotkania.

Dodano 24 kwietnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Everton punktuje lepiej na wyjazdach niż w meczach u siebie

W spotkaniu 33 kolejki drużyna Carlo Anchelottiego potwierdziła tezę wygrywając w rywalizacji z Arsenalem Londyn 1:0. Wynik spotkania został ustalony w drugiej połowie po niepewnej interwencji Leno.

Dodano 6 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Martinez po raz 11 w sezonie, dublet nad Arsenalem

Bramkarz rodem z Argentyny szybko wywalczył miejsce w składzie i ma znaczący wpływ na grę w defensywnie Aston Villi. W meczu przeciwko Arsenalowi Londyn, byłemu klubowi nie tylko zachował czyste konto, ale także przyczynił się do wywalczenia 11 zwycięstwa w sezonie przez angielską drużynę.

Dodano 24 listopada 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: City w formie przed Ligą Mistrzów

W meczu 13 kolejki drużyna hiszpańskiego szkoleniowca o ligowe punkty na wyjeździe rywalizowała z West Ham United. W drużynie gości pełne spotkanie rozegrał bramkarz reprezentacji Polski Łukasz Fabiański, który przy bramkach rywali nie miał nic do powiedzenia.

Dodano 7 kwietnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Odroczona koronacja mistrza

W meczu 33 kolejki podopieczni Josepa Guardiolii w derbowym spotkaniu o ligowe punkty walczyli z Manchesterem United. Wśród gości znakomite zawody rozegrał Alexis Sanchez. Chilijczyk uzyskał trzy asysty, a jego koledzy zmniejszyli punktową stratę o lidera.

Dodano 28 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Ofensywne The Reds demoluje kolejnych rywali

Przed reprezentacyjną przerwą piłkarze niemieckiego szkoleniowca spotkali się w klasyku angielskiej ekstraklasy z Arsenalem Londyn. Mecz toczył się do jednej bramki, a zgromadzeni na stadionie kibice obejrzeli aż cztery bramki.

Dodano 27 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Chelsea ma klasowych hiszpańskich piłkarzy

Po wywalczeniu kompletu punktów z Tottenhamem Hotspur przyszła rywalizacja z Evertonem. Udane spotkanie zaliczyli hiszpańscy piłkarze, których w kadrze The Blues nie brakuje.