Dodano 18 kwietnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Arka Gdynia wygrała trzeci mecz z rzędu

W zaległym meczu 24 kolejki u siebie podejmowała BM Stal Ostrów Wielkopolski. Gospodarze wywalczyli jedenastą wygraną w sezonie, a także siódmą na własnym parkiecie. Arka wygrała mecz 92:80.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 6 lutego 2023r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Stal postraszyła trójkami

Legia na własnym parkiecie podejmowała BM Stal Ostrów Wielkopolski. Goście byli bliscy wywalczenia 100 punktów w ligowym pojedynku. Znakomita skuteczność w rzutach za trzy sprawiła, że Stal pokonała stołeczną drużynę różnicą blisko 30 punktów 96:68.

PLK: Śląsk nadal niepokonany

Mistrzowie Polski na swoją korzyść rozstrzygnęli trzy z czterech kwart ligowego spotkania, a najskuteczniejszym zawodnikiem został Jeremiah Martin który uzyskał 25 punktów.

Dodano 19 września 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
PLK: Legia bliska setki, kolejna porażka Astorii Bydgoszcz

Drużyna Wojciecha Kamińskiego odniosła trzecie zwycięstwo, tym razem pokonując w ligowej rywalizacji Eneę Astorię Bydgoszcz 98:81. Legia oddała 12 celnych rzutów za trzy punkty, z czego cztery były udziałem Sokołowskiego, a trzy Karolaka.

Dodano 29 grudnia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Stal o jedno zwycięstwo od play-off

W meczu u siebie drużyna Łukasza Majewskiego zdecydowanie pokonała lidera tabeli Polski Cukier Toruń 85:72. Wywalczone zwycięstwo było piątym w sezonie oraz trzecim na własnym parkiecie.

Dodano 19 października 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Gliwiczanie niepokonani na wyjazdach

Drużyna grająca trzeci sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej udała się do Starogardu Gdańskiego na mecz z miejscową Polpharmą. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gliwickiego zespołu 89:70.

Dodano 7 stycznia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil odparł atak Startu w II kwarcie

Mistrzowie Polski po wygranej nad Stelemetem Zielona Góra oraz dwóch dogrywkach nad Polpharmą Starogard Gdański w walce o ligowe punkty zmierzyli się ze Startem Lublin. Anwil odniósł 11 ligowe zwycięstwo w sezonie.

Dodano 28 października 2018r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Polski Cukier doprowadził do dogrywki

Gospodarze byli niepokonanym zespołem na własnym parkiecie, natomiast goście liczyli na podtrzymanie znakomitej formy na boisku przeciwnika. Do wyłonienia zwycięzcy w ligowym pojedynku potrzebne było dodatkowe 5 minut gry.