Dodano 29 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Lech trzecim zespołem piłkarskiej elity

Bramki dla gospodarzy strzelali: Lubomir Satka oraz Artur Sobiech. Komplet punktów sprawił, że poznańska drużyna na podium zakończyła ligowe rozgrywki i zakwalifikowała się do eliminacji Ligi Konferencji.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 12 marca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Szósty komplet punktów Jagiellonii Białystok

Drużyna Macieja Stolarczyka odnosi zwycięstwa tylko w meczach rozgrywanych na własnym stadionie. W spotkaniu 24 kolejki podejmowała Górnik Zabrze. Gospodarze cieszyli się z wywalczenia szóstego zwycięstwa, który przybliżył zespół do zrealizowania celu na koniec rozgrywek.

Dodano 15 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Radosny futbol w Gliwicach

Drużyna Waldemara Fornalika pokonała Wisłę Płock 4:3, choć piłkarze Macieja Bartoszka przez większość drugiej połowy grali w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Dominika Furmana. .

Dodano 12 kwietnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Podział punktów ligowym klasyku

Obie drużyny w czasie meczu stworzyły kilka groźnych bramkowych okazji, ale żadnej ze stron nie udało się pokonać bramkarza przeciwnika. Ostatecznie po 90 minutach gry na tablicy wyników widniał bezbramkowy rezultat.

Dodano 10 kwietnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia przerwała serię meczów bez wygranej u siebie

Wynik spotkania rozstrzygnął się w pierwszej połowie, a kluczowe dla zwycięstwa Jagiellonii podania zanotowali czescy pomocnicy. Obaj asystowali przy golach dla Bidy oraz Romańczuka. Honorowego gola dla Cracovii strzelił Thiago. Gospodarzom w dwóch sytuacjach sprzyjała poprzeczka oraz słupek.

Dodano 20 grudnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Lech znów bez gola i bez zwycięstwa

W meczu 14 kolejki zespół Dariusza Żurawia o ligowe punkty rywalizował z Wisłą Kraków. Bramkowe konto w trwających rozgrywkach poprawił Jakub Błaszczykowski. Doświadczony pomocnik reprezentacji Polski wynik spotkania ustalił w 67 minucie meczu.

Dodano 19 grudnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Beniaminek korzysta na błędach Legii w obronie

W meczu 14 kolejki o ligowe punkty drużyna Leszka Ojrzyńskiego rywalizowała z Legią Warszawa. W czasie spotkania arbiter podyktował trzy rzuty karne dla beniaminka i wszystkie zostały wykorzystane. Jednym z bohaterów gości został Łukasz Zjawiński, na którym warszawscy obrońcy popełniali przewinienia.

Dodano 21 września 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Steinbors z czystym kontem, Jagiellonia z punktami

Piłkarze Bogdana Zająca po wygranej z Legią Warszawa nie stracili bramki w rywalizacji z Piastem Gliwice. Jagiellonia miała dwóch bohaterów Pavla Steinborsa oraz Jesusa Imaza. Hiszpan strzelił trzeciego gola z rzędu.

Dodano 20 września 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia bez punktów na własnym stadionie

Przeciwnikiem Mistrza Polski był Górnik Zabrze, który w trzech meczach zgromadził dziewięć punktów. Znakomita skuteczność sprawiła, że piłkarze Marcina Brosza utrzymali prowadzenie w ligowej tabeli i przy Łazienkowskiej byli w stanie strzelić trzy gole.

Dodano 19 września 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Konkurs jedenastek w meczu 4 kolejki

Źródło grafiki: wikimedia commons

Na wyjeździe zespół Marka Papszuna o ligowe punkty rywalizował z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W czasie spotkania arbiter podyktował aż trzy rzuty karne, gdzie wszystkie zostały wykorzystane.

Dodano 4 lipca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Lech ma matematyczne szanse na mistrzowski tytuł

Drużyna Aleksandra Vukovicia na wyjeździe mierzyła się z drugim w tabeli Lechem Poznań. Wynik spotkania rozstrzygnęli młodzieżowy, a drużyna Dariusza Żurawia nadal ma matematyczne szanse na wywalczenie złotych medali.

Dodano 3 lipca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Wisła Kraków rozpędzona po utrzymanie

W meczu 34 kolejki Biała Gwiazda na wyjeździe pokonała pewnego spadku ŁKS Łódź 2:1. Komplet punktów w ligowym pojedynku zapewnił reprezentant Izraela Alon Turgeman strzelec dwóch bramek.

Dodano 1 marca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia, co raz bliżej mistrzowskiego tytułu

Spotkanie rozstrzygnęło się już na początku drugiej połowy, kiedy to Sergiu Hanca pewnie wykorzystał rzut karny. W drugich 45 minutach Pesković miał kilka udanych interwencji głównie po strzałach Kante. Legioniści bramkowe okazje stwarzali głównie po dośrodkowaniach.

Dodano 29 lutego 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Wisła Płock przerwała serię Wisły Kraków

Rozpędzona Biała Gwiazda na swoim koncie miała pięć wygranych pojedynków. W meczu 24 kolejki podejmowała imienniczkę z Płocka. Wynik spotkania rozstrzygnął się w doliczonym czasie gry, a na listę strzelców wpisał się były obrońca krakowskiej drużyny Alan Uryga,.

Ekstraklasa: Skończyło się remisem, ale mecz mogła wygrać każda z drużyn

Bramkowe konto poprawiła z Lechem Poznań. Na listę strzelców wpisał się nowy nabytek Bogdan Tiru. Mecz zakończył się podziałem punktów, choć obie drużyny miały po kilka bramkowych okazji, które mogły mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Dodano 12 sierpnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia doprowadziła do remisu i nadal niepokonana na wyjazdach.

Wszystkie mecze Drużyna Stokowca rozstrzygnęła na swoją korzyść,a najcenniejsze zwycięstwo miało miejsce w finałowym spotkaniu piłkarskiego Pucharu Polski. W tamtym meczu na listę strzelców wpisał się Artur Sobiech. Napastnik gospodarzy ponownie trafił do siatki z Jagiellonią.

Dodano 10 sierpnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Śląsk nadal niepokonany na polskich boiskach

Drużyna czeskiego szkoleniowca na zakończenie grupy spadkowej zgromadziła 13 punktów w pięciu ostatnich meczach. Wysoka dyspozycja przeniosła się na początek nowych rozgrywek, gdzie zespół zanotował trzy zwycięstwa i remis w czterech meczach.

Dodano 6 maja 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia strzela, traci bramki i zdobywa ligowe punkty

Po przegranym spotkaniu w finałowym meczu Pucharu Polski drużyna Ireneusza Mamrota w pierwszych 10 minutach meczu stworzyła trzy bramkowe okazje, z których dwie wykorzystała. Wynik spotkania z Pogonią Szczecin zmienił się już w 3 minucie gry. W tym czasie na listę strzelców wpisał się Imaz. Hiszpański napastnik znalazł się w polu karnym po zablokowanym uderzeniu głową Runje i dośrodkowaniu Guilherme z rzutu rożnego. Chwilę wcześniej gospodarze oddali pierwszy celny strzał na bramkę. Gola mógł zdobyć Novikovas po uderzeniu zza pola karnego. Bursztyn nie dał się pokonać. Bramkarz Pogoni po raz drugi piłkę z siatki musiał wyciągać w 7 minucie spotkania. W tym czasie bohaterem miejscowej publiczności został Runcje. .

Dodano 4 maja 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Piast miesza w czołówce. Dojdzie do ligowej sensacji ?

Drużyna Waldemara Fornalika kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Zespół już tylko punkt znajduje się za plecami Legii Warszawa, która broni mistrzowskiej korony. Drużyna z Górnego Śląska jest o krok od sprawienia sensacji na boiskach polskiej ekstraklasy.

Dodano 2 marca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia pewnie ogrywa beniaminka

W czwartym spotkaniu wiosennej części ligowej rywalizacji mistrzowie Polski do ligowej tabeli mogli dopisać trzy punkty. Bohaterem miejscowej publiczności został Carlos Lopez. Hiszpański napastnik nie tylko wpisał się na listę strzelców, ale miał znaczący udział przy drugiej bramce.

Dodano 3 listopada 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Pogoń mierzy w grupę mistrzowską

Drużyna z Gdyni na własnym stadionie podejmowała Pogoń Szczecin. Zgromadzeni na miejscowym stadionie kibice obejrzeli aż pięć bramek,a piłkarze gości po zakończonym spotkaniu mogli cieszyć się z czwartego zwycięstwa na pięć rozegranych ostatnich spotkań.

Dodano 6 maja 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Ekstraklaps przy Słonecznej w Białymstoku

W meczu 34 kolejki przed własną publicznością drużyna Ireneusza Mamrota chciała poprawić niekorzystny bilans domowych pojedynków. Defensywnie grająca Legia Warszawa nie pozwoliła na zbyt dużą ilość oddawanych celnych strzałów na bramkę Arkadiusza Malarza.

Dodano 26 lutego 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Korona podtrzymała dyspozycję z meczów u siebie

W meczu 24 kolejki drużyna włoskiego szkoleniowca podejmowała Lecha Poznań. Mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem Kielczan, choć piłkarze Kolejarza mieli szansę na doprowadzenie do remisu i to w ostatniej akcji spotkania.

Dodano 23 lutego 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Spotkanie w Lubinie tylko się odbyło.

W meczu 24 kolejki obie drużyny spotkały się w trzecim spotkaniu po przerwie zimowej. Obie ekipy chciały odnieść pierwsze zwycięstwo w 2018 roku. Mecz skończył się po 90 minutach, a pozytywnym akcentem meczu było dopisanie po jednym punkcie w tabeli.

Dodano 30 października 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia skuteczna w ostatnich trzech meczach

W meczu 14 kolejki drużyna z Łazienkowskiej rywalizowała ze zdobywcą piłkarskiego Pucharu Polski Arką Gdynia. Gospodarze potrafili strzelić dwie bramki nie tracąc żadnej. Mecz na zero z tyłu był trzecim spotkaniem wojskowych piłkarzy bez straty gola.

Dodano 7 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez Michał Kruk
Ekstraklasa: Arka nadal niepokonana na polskich boiskach

W meczu czwartej kolejki podopieczni Leszka Ojrzyńskiego rozegrali mecz z Korona Kielce, która potrafiła na własnym stadionie ograć Cracovię Kraków. Piłkarze z Kielc mieli więcej bramkowych okazji do zmiany wyniku oraz przewagę jednego piłkarza przez 10 minut piłkarskiej rywalizacji.

Dodano 4 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Piast Gliwice w dwóch meczach stracił cztery punkty

Na sześć gier piłkarzom Dariusza Wdowczyka udało się wygrać pięć rywalizacji. Obie drużyny na początku nowego sezonu spotkały się, by walczyć o ligowe punkty i móc odnieść zwycięstwo, które pomoże awansować w ligowej tabeli.