Dodano 16 kwietnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil po raz piąty z rzędu w lidze

Na własnym parkiecie pokonał Tauron GTK Gliwice 88:63. Gospodarze odnieśli 15 zwycięstwo w sezonie oraz 8 u siebie. Komplet punktów zapewnił awans na ósme miejsce w tabeli dające prawo gry w pierwszej rundzie play-off.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 14 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
PLK: Arka Gdynia z jubileuszowym zwycięstwem

Obie drużyny zaprezentowały ofensywną koszykówkę zwłaszcza w czwartej kwarcie. Arka wywalczyła jubileuszowe dziesiąte zwycięstwo w sezonie oraz szóste przed własną publicznością. Ligowy sukces nad mistrzem Polski zagwarantował utrzymanie.

Dodano 10 października 2021r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Legia poprawiła bilans domowych spotkań

Mecz z Polskim Cukrem Pszczółką Start Lublin zakończyło się wygraną koszykarzy Wojciecha Kamińskiego 69:60. Wywalczone zwycięstwo było czwartym w sezonie oraz trzecim na własnym parkiecie. Start w dotychczasowych meczach odniósł tylko jedno zwycięstwo.

Dodano 25 grudnia 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Zwycięski powrót Milicicia

Największe sukcesy w dotychczasowej trenerskiej karierze szkoleniowiec święcił z Anwilem Włocławek, z którym sięgnął po mistrzostwo kraju. Najbliższy sezon ma to zmienić, a koszykarze z Ostrowa mają potencjał by bić o medale polskiej koszykówki.

Dodano 5 października 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Asseco poprawia bilans domowych pojedynków

Wywalczone zwycięstwo było czwartym w bieżących rozgrywkach oraz trzecim przed własną publicznością na cztery rozegrane pojedynki. Najskuteczniejszym w zwycięskim zespole został Przemysław Żolnierewicz zdobywca 16 punktów.

Dodano 20 stycznia 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Derby dla Arki, ale Trefl postawił trudne warunki

W trzeciej kwarcie gospodarze doprowadzili do remisu 58:58, lecz po 40 minutach gry musieli pogodzić się z porażką z wyżej notowanym zespołem. Najskuteczniejszym został Josh Bostic zdobywca 23 punktów.

Dodano 9 listopada 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Mecz na szczycie dla Polskiego Cukru Toruń

Potwierdzenie miało miejsce w rywalizacji z Arką Gdynia, która zdobyła tylko 65 punktów. Gospodarze potrafili wyeliminować największy atut gości jakim są rzuty za trzy punkty. Drużyna Frasunkiewicza z dystansu trafiła tylko siedem razy, a trzy z nich było Emelogu.

Dodano 16 kwietnia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Arka skomplikowała sobie sytuację w tabeli. King wolnymi wygrał mecz

W meczu 27 kolejki przed własną publicznością lider tabeli podejmował Kinga Szczecin. Spotkanie wygrała drużyna gości, która głównie w czwartej kwarcie umiejętnie wykonywała rzuty wolne.