Kwalifikacje IO 2024: Polki ograły Mistrzynie Olimpijskie!

Polskim zawodniczkom pozostał mecz z Włoszkami.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 22 września 2023r, w Igrzyska Olimpijskie, przez misiek
Kwalifikacje olimpijskie: Blok przedłużył nadzieję na Paryż

Po Tajlandii podobnym wynikiem zakończył się mecz z Niemkami. Tym razem górą 3:2 były biało-czerwone.

Dodano 20 września 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Kwalifikacje olimpijskie: Igrzyska się oddalają

Po pięciosetowej walce biało-czerwone zeszły z pola pokonane przez Tajlandię 2:3, która odniosła pierwsze zwycięstwo w turnieju.

Dodano 19 września 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Kwalifikacje olimpijskie Paryż 2024: Polki zdemolowały Kolumbijki

Wywalczony rezultat dał trzecie zwycięstwo i komplet dziewięciu punktów po trzech meczach.

Dodano 13 września 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Kwalifikacje Olimpijskie: Polki zagrają w Atlas Arenie, sprawdź z kim i kiedy

Źródło grafiki: tvp sport

Biało-czerwone w o awans od 16 do 24 września rywalizować będą w Łodzi w Atlas Arenie.

Dodano 3 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Polska nadal niepokonana

W piątym spotkaniu przed własną publicznością biało-czerwoni o ligowe punkty rywalizowali z Chińczykami. Mecz zakończył się w trzech setach, a gospodarze odnieśli piąte zwycięstwo w tych prestiżowych rozgrywkach. Biało-czerwoni grali mocno zmienionym składem.

Dodano 1 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Monster blok polskiej reprezentacji

W czwartym meczu przed własną publicznością podopieczni belgijskiego szkoleniowca pewnie pokonali Francję 3:0. Gospodarze zaprezentowali efektowną grę blokiem, gdzie przez trzy sety meczu uzbierali aż 9 punktowych bloków.

Liga Narodów: Na początek Francja, później powinno być łatwiej

Biało-czerwoni w drugim weekendzie będą gospodarzem turnieju, a siatkarskie spotkania rozgrywane będą w Atlas Arenie w Łodzi. Finałowy turniej rozgrywany będzie we Francji, a warunkiem awansu będzie zagwarantowanie sobie miejsca w pierwszej piątce.

Dodano 22 grudnia 2017r, w Siatkówka, przez misiek
KMŚ 2017: Zenit rozkręca się w fazie grupowej

Podopieczni Vladimira Alekhny w Polsce uczestniczą w klubowych mistrzostwach świata. W pierwszym spotkaniu fazy grupowej naszpikowana gwiazdami światowego formatu drużyna podejmowała Personal Bolivar. Mecz miał jednostronny przebieg.

Dodano 19 lipca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: Rosjanie pokazali wyższość nad irańską drużyną

W kolejnym meczu siatkarze zbornej rywalizowali z Iranem. Wynik pierwszego seta miał kluczowe znaczenie dla losów całego pojedynku. Rosjanie wywalczyli komplet punktów i poprawili bilans zwycięstw do porażek.