Dodano 28 lipca 2021r, w Igrzyska Olimpijskie, przez misiek
Tokio 2021: Monster blok rosyjskiego zespołu

Brazylia rywalizowała z Rosyjskim Komitetem Olimpijskim. Obie drużyny przed spotkaniem trzeciej kolejki były niepokonane. Po zakończonym meczu to Rosjanie są bliżej wywalczenia pierwszego miejsca po zakończeniu fazy grupowej.

Dodano 24 lipca 2021r, w Igrzyska Olimpijskie, przez misiek
Tokio 2021: Brazylia turniej siatkarski rozpoczęła zgodnie z planem

W pierwszym spotkaniu fazy grupowej grupy B popularni Canarinhos podejmowali jeden z najsłabszych zespołów w grupie reprezentację Tunezji. Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji z Ameryki Południowej choć przez dwa sety to afrykańska drużyna postawiła trudne warunki.

Dodano 23 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Tokio 2021: Sześć bramek w meczu otwarcia grupy D

Już w pierwszej kolejce grupy D Canarinhos o olimpijskie punkty rywalizowali z reprezentacją Niemiec. W czasie spotkania zostało strzelonych sześć bramek, z czego trzy były udziałem Richarlisona. Napastnik Evertonu staje się kandydatem do wywalczenia tytułu króla strzelców olimpijskiego turnieju.

Dodano 21 lipca 2021r, w Igrzyska Olimpijskie, przez misiek
Tokio 2021: Historyczne osiągnięcia brazylijskiego futbolu

Canarinhos w pierwszym meczu fazy grupowej pokonały reprezentację Chiny aż 5:0. Dwie bramki strzeliła doświadczona Marta, a od pierwszej minuty mecz zagrała Formiga, która wystąpiła na siódmych Igrzyskach Olimpijskich z rzędu.

Dodano 17 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Tokio 2021: Piłkarze, którzy w przyszłości stanowić będą o sile danej reprezentacji

Źródło grafiki: animationvisarts

Pierwsze spotkania zostaną rozegrane już we środę przed oficjalnym otwarciem Igrzysk Olimpijskich. Oba turnieje zapowiadają się emocjonująco, a przed rozpoczęciem piłkarskiej rywalizacji warto zapoznać się z młodymi obiecującymi.

Dodano 18 czerwca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Narodów: Brazylijczycy zagrali najmocniejszym składem

W meczu dziewiątej kolejki pewnie pokonała reprezentację Polski 3:0 i tym samym zrewanżowała się za porażkę w ostatnim rozgrywanym w Chicago o brązowy medal. We włoskim Rimini dobywają się mecze każdy z każdym, a po rozegraniu piętnastu kolejek zostanie wyłoniona decydująca kolejność.

Dodano 11 czerwca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2021: Siatkarski klasyk dla Francji

W meczu 4 kolejki rozgrywanej we włoskiej Rimini obie drużyny stworzyły emocjonujące widowisko. Dwa sety rozstrzygnęły się na przewagi, a w jednym zdecydowanie wygrali francuscy siatkarze. Obie drużyny rywalizować będą na Letnich Igrzyskach Olimpijskich.

Dodano 5 czerwca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Narodów: Brazylijczycy powoli się rozpędzają

W pierwszej serii gier w jednym z najciekawszych pojedynków podejmowali drużynę Stanów Zjednoczonych. Spotkanie tylko w dwóch pierwszych setach było wyrównane, a w trzeciej partii Canarinhos narzucili swój styl gry szybko zdobywając punktową przewagę.

Dodano 3 czerwca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Copa America 2021: Za sam udział dostaje się 4 miliony dolarów

Źródło grafiki: pixabay

Copa America z każdym turniejem nabiera prestiżu, a rywalizacja na brazylijskich boiskach będzie już 47 edycją. W najstarszym turnieju Ameryki Południowej udział weźmie dziesięć reprezentacji. Mimo trudnych sytuacji politycznych i gospodarczych Copa America to jeden z najbardziej opłacalnych turniejów na świecie.

Dodano 1 czerwca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Copa America 2021: Zmiana gospodarza w ostatniej chwili

Na przełomie czerwca i lipca odbędą się turnieje o Mistrzostwo Europy oraz turniej o piłkarskie Mistrzostwo Ameryki Południowej Copa America. Pierwotnie impreza miała odbyć się dwóch państwach-gospodarzach Argentynie oraz Kolumbii. Ostatecznie turniej został przeniesiony do Brazylii.

Dodano 24 kwietnia 2021r, w Igrzyska Olimpijskie, przez misiek
Tokio 2021: Piłka nożna najwcześniejszej rozpocznie zmagania o medale

W czasie dwutygodniowej rywalizacji zostanie rozdanych ponad 300 medali. Jedną z konkurencji, która wzbudza duże emocje są piłkarskie turnieje kobiet i mężczyzn. Przed rozpoczęciem fazy grupowej warto zapoznać się z liczbami olimpijskiej rywalizacji.

Dodano 14 października 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Katar 2022: Neymar drugi w klasyfikacji wszech czasów.

Źródło grafiki: wikipedia

Drużyna Canarinhos pokonała Boliwię 5:0 oraz 4:2 Peru. Dziewięć strzelonych bramek dało prowadzenie w strefie Ameryki Południowej, a drugim strzelcem w historii brazylijskiego futbolu został Neymar.

Dodano 14 kwietnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Tokyo 2020: Brazylia z szansą na powtórkę z Rio

Drużyna z Ameryki Południowej na domowym turnieju po rzutach karnych pokonała niemiecką reprezentację. Piłkarze Canarinhos przed epidemią koronawirusa wywalczyli awans do japońskiego turnieju finałowego.

Dodano 12 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Po Brazylii przyszedł czas na Iran

Drużyna belgijskiego szkoleniowca po emocjonującym pojedynku z Brazylią rozgrywała mecz z Iranem. Polscy siatkarze pokazali, że potrafią grać z najlepszymi zespołami świata wygrywając z Azjatami za trzy punkty.

Dodano 9 lipca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Copa America 2019: Brazylia przypieczętowała zwycięstwo w finale

Canarinhos do meczu o złoto przystępowali bez straty gola. Brazylia w meczu o złoto strzeliła trzy bramki oraz kończyła spotkanie w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Gabriela Jesusa.

Dodano 7 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Amerykanki pokazały moc w finale

Drużyna z Ameryki Północnej w wielkim finale spotkała się z reprezentacją Brazylii. Obrończynie tytułu przegrywały już 0:2. Bohaterką zwycięskiego zespołu została Andrea Drew, która wywalczyła 33 punkty.

Dodano 6 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Brazylia i Iran rywalem polskich siatkarzy w finale

Najbliższy finał zostanie rozegrany w Stanach Zjednoczonych w Chicago. Biało-czerwoni znaleźli się w wymagającej grupie wraz z Brazylią i Iranem. Zespół belgijskiego szkoleniowca siatkarki turniej w Ameryce Północnej rozpocznie od pojedynku z Canarinhos.

Dodano 27 czerwca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Copa America 2019: Brazylia poprawiła bilans bramkowy i punktowy

Przeciwnikiem Canarinhos w walce o ligowe punkty była reprezentacja Peru. Gospodarze swojemu rywali zaaplikowali aż pięć bramek, a w doliczonym czasie gry Gabriel Jeus z Manchesteru City nie wykorzystał rzutu karnego.

Dodano 15 czerwca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Copa America 2019: Brazylia otworzyła domowy turniej

Popularni Canarinhos w pierwszym meczu fazy grupowej rozegrali mecz z Boliwią. Spotkanie rozstrzygnęło się w drugiej połowie, kiedy to piłkarze z Ameryki Południowej swojemu rywalowi zaaplikowali aż trzy bramki.

Dodano 31 maja 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Imponujący początek Brazylijczyków.

Na turnieju w Katowicach popularni Canarinhos w pierwszym pojedynku podejmowali reprezentację Stanów Zjednoczonych. Obie drużyny na ostatnich mistrzostwach świata wywalczyły medale wraz z Polską, która zdobyła złoto.

Dodano 29 maja 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Polki bliskie wygranej w Holandii

Na turnieju w Holandii drużyna prowadzona przez Jacka Nawrockiego pokonała Bułgarię oraz po pięciosetowej batalii Brazylię. Wywalczone zwycięstwo za dwa punkty było już czwartym w tegorocznej rywalizacji Ligi Narodów.

Dodano 2 października 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polska obroniła tytuł z przed czterech lat

Obrońcy tytułu pokazali znakomitą moc w ataku, a bohaterami pojedynku zostali Michał Kubiak oraz Bartosz Kurek.

Dodano 30 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polska zagra w finale z Brazylią

Mecz zakończył się blisko godziny 24:00, a drużyna belgijskiego szkoleniowca pokonała drużynę zza oceanu 3:2.

Dodano 7 lipca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Belgowie kończą mecz po 90 minutach

W meczu ćwierćfinałowym podopieczni Roberto Martineza podejmowali Brazylię, która broniła honoru drużyn spoza Europy. Popularne Czerwone Diabły spotkanie rozstrzygnęły na własną korzyść odnosząc na rosyjskim turnieju piąte zwycięstwo z rzędu.

Dodano 2 lipca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Brazylia rozstrzyga mecze w końcowych fragmentach

W pierwszym meczu fazy pucharowej Canarinhos podejmowali drużynę Meksyku. Bramki dla piłkarzy z Ameryki Południowej padły w drugiej połowie, a na listę strzelców wpisali się Neymar oraz Roberto Firmino.

Dodano 23 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Młodzież atakuje w polskiej reprezentacji

W drugim dniu turnieju prowadzona przez belgijskiego szkoleniowca reprezentacja o ligowe punkty rywalizowała z Brazylią. Canarinhos zamierzają odnieść komplet zwycięstw na Antypodach i polskim zawodnikom dali szansę wygrania tylko jednego seta.

Dodano 22 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Brazylia wygrała w doliczonym czasie gry

Po dość nieoczekiwanym remisie 1:1 z reprezentacją Szwajcarii przyszedł pojedynek z reprezentacją Kostaryki. Wynik spotkania został rozstrzygnięty dopiero w doliczonym czasie gry, a Canarinhos o zwycięstwo w grupie powalczą z Serbami.

Dodano 8 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Brazylia chce być pierwsza przed turniejem finałowym

Po wygraniu domowego turnieju Canarinhos o ligowe punkty walczą na rosyjskich parkietach. W pierwszym meczu Brazylia o ligowe punkty walczyła z gospodarzem turnieju, a mecz zakończył się w czterosetowej rywalizacji.

Dodano 3 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Brazylia z kompletem zwycięstw we własnym turnieju

Po przekonujących zwycięstwach 3:0 nad Japonią oraz Koreą Południową przyszła rywalizacja ze Stanami Zjednoczonymi. Mecz był bardzo emocjonujący i rozstrzygnął się w pięciu setach, a ostatni wynikiem 20:18.

Dodano 26 maja 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Brazylia nie pozostawiła złudzeń Serbom

W pierwszym spotkaniu na wyjeździe nowego reprezentacyjnego sezonu drużyna z Ameryki Południowej pokonała serbski zespół w trzech setach. Zwycięstwo zapewniło komplet punktów do ligowej tabeli.

Dodano 19 kwietnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek

Gospodarzem najbliższej imprezy, która na przełomie czerwca i lipca zostanie rozegrana jest reprezentacja Rosji. Tytułu sprzed czterech lat bronić będzie reprezentacja Niemiec. Warto za tym przypomnieć sobie drogę drużyny prowadzonej przez Joachima Loewa, która po raz czwarty święciła sportowy sukces.

Dodano 17 czerwca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: Włosi nadal z kompleksem Brazylijczyków

Awans do finału ma zapewniona reprezentacja Brazylii, która będzie gospodarzem imprezy, a w jednym ze spotkań rywalizowała o komplet punktów z Włochami. Mecz rozstrzygnął się w czterech setach.

Dodano 1 czerwca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: 36 drużyn rozpoczyna walkę o prestiżowe zwycięstwo

Reprezentacja Polski pod wodzą nowego szkoleniowca 2 czerwca rozpocznie swoją przygodę o awans do turnieju finałowego, który w tym roku zostanie rozegrany na brazylijskich parkietach. Warto za tym zapoznać się z formą rozgrywania tegorocznej imprezy, w której weźmie udział rekordowa liczba 36 zespołów.