Dodano 2 października 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polska obroniła tytuł z przed czterech lat

Obrońcy tytułu pokazali znakomitą moc w ataku, a bohaterami pojedynku zostali Michał Kubiak oraz Bartosz Kurek.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 30 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Amerykanie z brązowym medalem

Mecz stał na wysokim siatkarskim poziomie, a znakomitą formę przyszykował Matthew Anderson. Amerykanin był wiodącą postacią w meczu, a siatkarze Stanów Zjednoczonych pokonali przeciwnika z Bałkanów 3:1.

MŚ w siatkówce 2018: Polska zagra w finale z Brazylią

Mecz zakończył się blisko godziny 24:00, a drużyna belgijskiego szkoleniowca pokonała drużynę zza oceanu 3:2.

Dodano 22 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Francja obroną wygrała z Polską

Rywalem drużyny belgijskiego szkoleniowca była reprezentacja Francji, która nadal liczyła się w grze o awans do kolejnej rundy turnieju. Biało-czerwoni w spotkaniu z trójkolorowymi byli w stanie ugrać tylko jednego seta i z dorobkiem jednego punktu mocno ograniczyli szansę awansu.

Dodano 17 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polacy charakterem wygrali trzeciego seta

Biało-czerwoni bronią złotego medalu wywalczonego przed czterema laty, a przeciwnikiem w kolejnym meczu fazy grupowej była reprezentacja Iranu. Drużyna belgijskiego szkoleniowca rozegrała najlepsze spotkanie w fazie grupowej, a azjatyckiego przeciwnika pokonała w trzech setach.