Dodano 14 kwietnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Tokyo 2020: Brazylia z szansą na powtórkę z Rio

Drużyna z Ameryki Południowej na domowym turnieju po rzutach karnych pokonała niemiecką reprezentację. Piłkarze Canarinhos przed epidemią koronawirusa wywalczyli awans do japońskiego turnieju finałowego.

.

Dodano 9 lipca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Copa America 2019: Brazylia przypieczętowała zwycięstwo w finale

Canarinhos do meczu o złoto przystępowali bez straty gola. Brazylia w meczu o złoto strzeliła trzy bramki oraz kończyła spotkanie w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Gabriela Jesusa.

.

Dodano 7 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Amerykanki pokazały moc w finale

Drużyna z Ameryki Północnej w wielkim finale spotkała się z reprezentacją Brazylii. Obrończynie tytułu przegrywały już 0:2. Bohaterką zwycięskiego zespołu została Andrea Drew, która wywalczyła 33 punkty.

.

Dodano 6 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Brazylia i Iran rywalem polskich siatkarzy w finale

Najbliższy finał zostanie rozegrany w Stanach Zjednoczonych w Chicago. Biało-czerwoni znaleźli się w wymagającej grupie wraz z Brazylią i Iranem. Zespół belgijskiego szkoleniowca siatkarki turniej w Ameryce Północnej rozpocznie od pojedynku z Canarinhos.

.

Dodano 27 czerwca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Copa America 2019: Brazylia poprawiła bilans bramkowy i punktowy

Przeciwnikiem Canarinhos w walce o ligowe punkty była reprezentacja Peru. Gospodarze swojemu rywali zaaplikowali aż pięć bramek, a w doliczonym czasie gry Gabriel Jeus z Manchesteru City nie wykorzystał rzutu karnego.

.

Dodano 15 czerwca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Copa America 2019: Brazylia otworzyła domowy turniej

Popularni Canarinhos w pierwszym meczu fazy grupowej rozegrali mecz z Boliwią. Spotkanie rozstrzygnęło się w drugiej połowie, kiedy to piłkarze z Ameryki Południowej swojemu rywalowi zaaplikowali aż trzy bramki.

.

Dodano 31 maja 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Imponujący początek Brazylijczyków.

Na turnieju w Katowicach popularni Canarinhos w pierwszym pojedynku podejmowali reprezentację Stanów Zjednoczonych. Obie drużyny na ostatnich mistrzostwach świata wywalczyły medale wraz z Polską, która zdobyła złoto.

.

Dodano 2 października 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polska obroniła tytuł z przed czterech lat

Obrońcy tytułu pokazali znakomitą moc w ataku, a bohaterami pojedynku zostali Michał Kubiak oraz Bartosz Kurek.

.

Dodano 7 lipca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Belgowie kończą mecz po 90 minutach

W meczu ćwierćfinałowym podopieczni Roberto Martineza podejmowali Brazylię, która broniła honoru drużyn spoza Europy. Popularne Czerwone Diabły spotkanie rozstrzygnęły na własną korzyść odnosząc na rosyjskim turnieju piąte zwycięstwo z rzędu.

.

Dodano 2 lipca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Brazylia rozstrzyga mecze w końcowych fragmentach

W pierwszym meczu fazy pucharowej Canarinhos podejmowali drużynę Meksyku. Bramki dla piłkarzy z Ameryki Południowej padły w drugiej połowie, a na listę strzelców wpisali się Neymar oraz Roberto Firmino.

.

Dodano 23 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Młodzież atakuje w polskiej reprezentacji

W drugim dniu turnieju prowadzona przez belgijskiego szkoleniowca reprezentacja o ligowe punkty rywalizowała z Brazylią. Canarinhos zamierzają odnieść komplet zwycięstw na Antypodach i polskim zawodnikom dali szansę wygrania tylko jednego seta.

.

Dodano 22 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Brazylia wygrała w doliczonym czasie gry

Po dość nieoczekiwanym remisie 1:1 z reprezentacją Szwajcarii przyszedł pojedynek z reprezentacją Kostaryki. Wynik spotkania został rozstrzygnięty dopiero w doliczonym czasie gry, a Canarinhos o zwycięstwo w grupie powalczą z Serbami.

.

Dodano 8 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Brazylia chce być pierwsza przed turniejem finałowym

Po wygraniu domowego turnieju Canarinhos o ligowe punkty walczą na rosyjskich parkietach. W pierwszym meczu Brazylia o ligowe punkty walczyła z gospodarzem turnieju, a mecz zakończył się w czterosetowej rywalizacji.

.

Dodano 3 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Brazylia z kompletem zwycięstw we własnym turnieju

Po przekonujących zwycięstwach 3:0 nad Japonią oraz Koreą Południową przyszła rywalizacja ze Stanami Zjednoczonymi. Mecz był bardzo emocjonujący i rozstrzygnął się w pięciu setach, a ostatni wynikiem 20:18.

.

Dodano 17 czerwca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: Włosi nadal z kompleksem Brazylijczyków

Awans do finału ma zapewniona reprezentacja Brazylii, która będzie gospodarzem imprezy, a w jednym ze spotkań rywalizowała o komplet punktów z Włochami. Mecz rozstrzygnął się w czterech setach.