Dodano 19 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Narodów UEFA: Hiszpanie lepsi od Chorwatów

Źródło grafiki: wikimedia commons

Turniej finałowy rozgrywany był w Rotterdamie. Hiszpania podejmowała Chorwację, którą pokonała dopiero po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry i w dogrywce padł bezbramkowy wynik.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 31 maja 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2023: Chorwatki zbierają cenne doświadczenie

W pierwszym meczu sezonu 2023 rozgrywanym w Nagoi przegrały 0:3 z bardziej doświadczoną reprezentacją Bułgarii. Najskuteczniejsza w zwycięskim zespole została Maria Yordanova zdobywczyni 17 punktów.

Dodano 22 lutego 2023r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Tabak wygrywa krajowe puchary

Drużyna mająca nadzieję na wywalczenie medalu Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn sięgnęła po pierwsze koszykarskie trofeum w sezonie. Były gracz NBA wraz z zespołem świętował sukces w Suzuki Puchar Polski.

Dodano 10 czerwca 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Narodów UEFA: Podział punktów w piłkarskim klasyku

Obie drużyny nadal czekają na pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach, gdyż w drugiej kolejce podzieliły się punktami. Obie bramki zostały strzelone w drugiej połowie spotkania.

Dodano 13 czerwca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
UEFA EURO 2020: Pickford z czystym kontem, Sterling z golem

Wszystkie spotkania fazy grupowej rozegrają na Wembley. W pierwszym meczu grupy D drużyna Albionu o pucharowe punkty rywalizowała z Chorwacją. Wynik spotkania rozstrzygnął się w drugiej połowie, a bohaterem miejscowej publiczności został napastnik Manchesteru City Raheem Sterling.

Dodano 26 marca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
El. MŚ: Słowenia z niespodzianką w meczu eliminacyjnym

W meczu grupy H rozgrywanego w Ljubljanie Słowenia pokonała wicemistrzów świata 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w pierwszej połowie Sandro Lovrić w 15 minucie spotkania.

Dodano 9 czerwca 2020r, w Igrzyska Olimpijskie, przez misiek
Tokio 2021: Chorwaci marzą o olimpijskim złocie w piłce wodnej.

Źródło grafiki: wikipedia

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa zawody zostały przełożone o rok. Chorwacja nadal musi walczyć o olimpijskie paszporty, a taką szansę da turniej kwalifikacyjny w Rotterdamie.

Dodano 15 lipca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Aż sześć bramek w wielkim finale

W walce o złoty medal spotkały się dwie europejskie drużyny. Francja podejmowała znakomicie walczących Chorwatów. Spotkanie rozstrzygnęło się w 90 minutach, a zgromadzeni na stadionie kibice obejrzeli aż sześć bramek.

Dodano 22 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Chorwacja przypieczętowała awans z grupy D

Po zwycięstwie nad reprezentacją Nigerii przyszła walka o pucharowe punkty z bardziej wymagającym przeciwnikiem drużyną Argentyny. Chorwacja wynik spotkania rozstrzygnęła w drugiej połowie, a decydujący o wyniku gol padł w doliczonym czasie gry.

Dodano 17 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Chorwacja wygrała na doświadczeniu z Nigerią

W pierwszym spotkaniu grupy śmierci europejska drużyna o pucharowe punkty rywalizowała z afrykańskim przedstawicielem Nigerią. Komplet punktów oraz korzystny wynik innego spotkania sprawił, że Chorwacja będzie rozdawać karty w grupie D.