Dodano 20 stycznia 2024r, w Piłka nożna, przez misiek
liga angielska: Arsenal Rozgromił Crystal Palace: Mistrzostwo Stałych Fragmentów Gry

kolejki angielskiej ekstraklasy Arsenal Londyn podejmował na własnym stadionie rywala zza między, Crystal Palace. Mecz okazał się prawdziwym widowiskiem, a podopieczni hiszpańskiego szkoleniowca, Arsenal, triumfowali nad przeciwnikiem, odnosząc trzynaste zwycięstwo w sezonie. Kluczową rolę w tej dominacji odegrały stałe fragmenty gry. Oto jak wyglądała ta futbolowa uczta.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 6 sierpnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Czyste konto na otwarcie sezonu

W meczu pierwszej kolejki na wyjeździe pokonał w derbach Londynu Crystal Palace. Czyste konto zachował Aaron Ramsdale mający kilka udanych interwencji w czasie spotkania. Bramkowe konto dla Kanonierów otworzył po rzucie rożnym Gabriel Martinelli.

Dodano 5 sierpnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Przedsezonowa skuteczność

Wiele zespołów szlifowało formę w różnych częściach świata rozgrywając wiele spotkań towarzyskich. Znalazło się grono zawodników którzy błysnęli formą w tym okresie i mogą liczyć na to, że walczyć będą o wysokie cele indywidualne, a także wraz z drużyną.

Dodano 25 stycznia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Liverpool utrzymuje bramkową przewagę nad City

Wysoka skuteczność została potwierdzona w meczu 23 kolejki przeciwko Crystal Palace. Wywalczenie zwycięstwa 3:1 nie byłoby możliwe gdyby nie kilka skutecznych interwencji Alissona. Liverpool utrzymał drugie miejsce w ligowej tabeli, a także odniósł 14 zwycięstwo w sezonie.

Dodano 1 maja 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Jubileuszowe gole City pod wodza Josepa Guardioli

Pod wodzą hiszpańskiego szkoleniowca zespół strzelił jubileuszową siedemsetną bramkę. Boiskowe zdarzenie miało miejsce w meczu 34 kolejki w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Crystal Palace. Na listę strzelców wpisali się Sergio Aguero oraz Ferran Torres.

Dodano 19 grudnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Świąteczne strzelanie FC Liverpool

Drużyna niemieckiego szkoleniowca i obrońcy mistrzowskiej korony znacząco poprawiła bilans bramkowy po wyjazdowej rywalizacji z Crystal Palace. Dwie bramki strzelił najskuteczniejszy w drużynie napastnik reprezentacji Egiptu Mohamed Salah.

Dodano 17 lipca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Czerwone Diabły, co raz bliżej Ligi Mistrzów

W meczu 36 kolejki angielskiej ekstraklasy drużyna norweskiego szkoleniowca pokonała na wyjeździe 2:0 Crystal Palace, a czwarte miejsce w ligowych rozgrywkach daje prawo gry w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bohaterem meczu został Marcus Rashford, który zanotował asystę i strzelił bramkę.Drużyna byłego selekcjonera reprezentacji Anglii na początku spotkania miała swoją szansę na zmianę wyniku. Pierwsza z nich miała miejsce w 2 minucie gry, gdzie De Gea obronił uderzenie Zahy przy bliższym słupku. Pięć minut później londyński klub miał szansę na na pierwszego gola w meczu. Swoją okazję miał Van Anholt, lecz jego próba została zablokowana. Pierwsza szansa na zmianę wyniku dla Czerwonych Diabłów pojawiła się w 12 minucie. Okazję miał Maguiere. Obrońca gości oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Skuteczność nie była mocną stroną obydwu drużyn w rozgrywanym pojedynku. W 27 minucie swoją szansę miał Zaha po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska McArthura.

Dodano 29 grudnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: VAR, dwie bramki i Bednarek bliski gola w pierwszej połowie

Bliski gola był reprezentant Polski Jan Bednarek. Ostatecznie po 90 minutach święci oraz Cyrstal Palace podzielili się punktami po golach strzelonych przez Ingsa oraz Tomkinsa.

Dodano 31 marca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Salah nadal skuteczny w The Reds

W meczu 32 kolejki piłkarze niemieckiego szkoleniowca na wyjeździe o ligowe punkty walczyli Crystal Palace. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich minutach meczu, a niezawodnym piłkarzem okazał się dla gości Mohamed Salah.

Dodano 31 grudnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Defensywa Palace okazała się zbyt mocna dla Manchesteru City

Defensywna taktyka mogła przynieść kolejne zwycięstwo pod wodzą nowego szkoleniowca. Popularne Orły na własnym stadionie podejmowali najskuteczniejszą drużynę w lidze Manchester City.