2 liga: Żubry inwestują w podkoszowych zawodników

Szeregi podlaskiej ekipy zasili w najbliższych rozgrywkach Krystian Tyszka mający pierwszoligowe doświadczenie. W ostatnich dwóch sezonach reprezentował barwy Deki Pelplin oraz GKS-u Tychy.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 27 kwietnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Dziki zagrają w półfinale

Siódma drużyna sezonu zasadniczego Decka podejmowała drugi zespół ligi Dziki Warszawa. Gospodarze w meczu nie mogli skorzystać z kontuzjowanego Davisa, co miało miejsce odzwierciedlenie w wyniku. Dziki wygrały trzeci ćwierćfinał 88:62 i awansowały do półfinału.

1 liga: Dziki mecz Bartosza

Doświadczony środkowy wywalczył podwójną zdobycz gdzie zanotował 27 punktów oraz 12 zbiórek. Grzegorz Grochowski zanotował aż 12 asyst. Dziki w serii do trzech zwycięstw prowadzą 2:0.

Dodano 1 marca 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Dziki poprawiły bilans wyjazdów

Na trudnym terenie Dziki pokonały Deckę Pelplin 73:62. Najskuteczniejszym w drużynie gospodarzy został Piotr Wińkowski zdobywca 15 punktów oraz 12 zbiórek. W drużynie Dzików liderem zespołu został Michał Aleksandrowicz który wywalczył 15 punktów.