Dodano 22 listopada 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Euro 2020: Komplet punktów na zakończenie eliminacji

Ostatnim grupowym przeciwnikiem przed własną publicznością była drużyna narodowa Słowenii. Spotkanie zakończyło się triumfem polskiej drużyny, która w eliminacjach odniosła ósme zwycięstwo.

.

Dodano 17 listopada 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Euro 2020: Polacy strzelają bramki z rzutów rożnych.

Drużyna prowadzona przez Jerzego Brzęczka pokonała w Jerozolimie Izrael 2;1 po dwóch rzutach rożnych. Na listę strzelców wpisali się Grzegorz Krychowiak oraz Krzysztof Piątek. Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił Munas Dabur.

.

Dodano 7 października 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Euro 2020: Są powołania z ekstraklasy

Szkoleniowiec Jerzy Brzęczek na mecze z Macedonią Północną oraz Łotwą powołał kadrę, która na zapewnić awans na turniej finałowy. W zespole znalazł się debiutant Radosław Majecki reprezentujący Legię Warszawa.

.

Dodano 14 września 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Euro 2020: Słowenia pokonuję Polskę bez straty gola

Biało-czerwoni w wyjazdowym pojedynku zmierzyli się ze Słowenią, a mecz zakończył się porażką 0:2. Uzyskany rezultat był pierwszym przegranym meczem w eliminacjach pod wodzą Jerzego Brzęczka.

.

Dodano 28 sierpnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Euro 2020: Kadra Polski na eliminacyjny dwumecz

Selekcjoner Jerzy Brzęczek ogłosił kadrę piłkarzy, który rywalizować będą w meczach o punkty z drużynami Słowenii oraz Austrii. Wyniki tych meczy mogą zdecydować, czy biało-czerwoni już we wrześniu będą mogli cieszyć się z wywalczenia awansu na finałowy turniej.

.

Dodano 11 czerwca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Euro 2020: Polska z kompletem punktów grupie eliminacyjnej

Biało-czerwoni na Stadionie Narodowym w Warszawie podejmowali Izrael. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie, a zespół prowadzony przez Jerzego Brzęczka strzelił aż trzy bramki.

.

El. Euro 2020: Gikiewicz doceniony za formę w Unionie Berlin

.

Dodano 29 maja 2019r, w Piłka nożna, przez misiek

Biało-czerwoni na swoim koncie mają sześć zdobytych punktów, a najbliższe dwa mecze mogą podwoić reprezentacyjny dorobek. Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek podał skład, który powalczy o kolejne punkty eliminacyjnych pojedynków.

.

Dodano 23 marca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Euro 2020: Szczęśliwa siódemka Brzęczka

Biało-czerwoni w wyjazdowym pojedynku swoje siły mierzli z najmocniejszym przeciwnikiem w walce o bezpośrednią kwalifikację. Mecz z Austrią rozstrzygnął się w drugiej połowie, a polska obrona po raz pierwszy zachowała czyste konto.

.

Dodano 21 marca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
El. EURO 2020: Kazachstan wypunktował Szkotów. Pierwsze punkty w eliminacjach

W pierwszym pojedynku dość nieoczekiwanie drużyna czeskiego szkoleniowca zgromadziła komplet trzech punktów pokonując reprezentację Szkocji.

.

Dodano 5 grudnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Euro 2020: Mecze i terminarz polskich piłkarzy

Finałowy turniej zostanie rozegrany w 12 europejskich miastach. Żadna z drużyn gospodarzy nie ma zapewnionego udziału w finałach. Biało-czerwoni poznali także terminarz rozgrywek, a pierwsze spotkanie zagrają z wymagającym przeciwnikiem jakim jest Austria.

.

Dodano 2 grudnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Euro2020: Polska poznała rywali w kwalifikacjach

55 reprezentacji zostało podzielonych na 10 grup, z której awans do turnieju finałowego wywalczy 24 drużyny narodowe. Los sprawił, że biało-czerwoni zagrają w grupie G.