Dodano 7 października 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
UEFA EURO 2024: Polacy losowani z pierwszego koszyka

Gospodarzem turnieju finałowego będzie reprezentacja Niemiec, która w dotychczasowej historii trzykrotnie sięgnęła po europejski championat. Reprezentacja Włoch bronić będzie złotego medalu.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 13 czerwca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga niemiecka: Eintracht rozpędził się w drugiej połowie

Mimo strzelonego czwartego gola w sezonie przez Krzysztofa Piątka, napastnik reprezentacji Polski nie przyczynił się do kolejnego zwycięstwa swojej drużyny. Grając w osłabionym składzie przez całą drugą połowę koledzy Piątka stracili cztery bramki.

Dodano 8 czerwca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga niemiecka: Hasebe rekordzistą wśród Azjatów.

W meczu 30 kolejki kolejne ligowe spotkanie rozegrał doświadczony Makoto Hasebe. Reprezentant Japonii rozegrał pełne 90 minut, a jego występ był 309 na boiskach niemieckiej ekstraklasy. Tym samym Hasebe wyprzedził znakomitego reprezentanta Korei Południowej Cha Bum Kuna, który w zanotował na swoim koncie 308 spotkań.

Dodano 23 maja 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga niemiecka: Siedem bramek na Alianz Arena

Aktualni Mistrzowie Niemiec na własnym boisku pokonali Eintracht Frankfurt 5:2. Jedną z bramek strzelił napastnik reprezentacji Polski Robert Lewandowski. Polak w ten sposób strzelił 27 gola w sezonie. Bohaterem meczu został jednak obrońca Martin Hinteregger, który trzy razy wpisał się na listę strzelców.

Dodano 14 sierpnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Superpuchar Niemiec: Bayern w formie przed ligą

Mistrz Niemiec podejmował Eintracht Frankfurt w rywalizacji o Superpuchar Niemiec. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem piłkarzy Niko Kovaca. Udział w sukcesie miał także napastnik reprezentacji Polski, który nowy sezon rozpoczął od trzech zdobytych bramek.