Dodano 22 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Piłkarska zabawa przy Bułgarskiej

Piłkarze Macieja Skorży stworzyli wiele bramkowych okazji z których trzy wykorzystali. Wynik rozstrzygnął się w pierwszej połowie, choć Gostomski miał kilka kluczowych interwencji które zapobiegły stracie bramki.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 3 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Pogoń potwierdziła mistrzowskie aspiracje

Wywalczone zwycięstwo sprawiło, że drużyna portowców utrzymała pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Jednym z bohaterów spotkania został doświadczony Kamil Grosicki który nie tylko strzelił gola, ale miał także kluczowe podanie do kolegów z drużyny.

Dodano 5 grudnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia rozdaje ligowe punkty

Drużynie Ireneusza Mamrota nie udało się wywalczyć ligowych punktów, a strzelić tylko jednego gola. Na listę strzelców wpisał się podczas domowego spotkania z Górnikiem Łęczna Israel Puerto. Beniaminek wywalczył pierwsze zwycięstwo na boisku przeciwnika w trwających rozgrywkach.

Dodano 27 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Stal dźwignęła rolę faworyta

Źródło grafiki: facebook.com

Beniaminek w dotychczasowych spotkaniach stracił najwięcej bramek, a strzelił tylko trzy. Gospodarze końcówce spotkania zagrali w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Mateusza Żyry. Stal po 90 minutach gry cieszyła się z drugiego zwycięstwa z rzędu na własnym stadionie.

Dodano 6 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Warta wypunktowała beniaminka

Źródło grafiki: wikipedia

Goście nie mieli przewagi w posiadaniu piłki, ale w meczu na wyjeździe z Górnikiem Łęczna potrafili odnieść pierwsze zwycięstwo. Trzy gole padły w drugiej połowie, a bohaterem spotkania został Milan Corryn. Belgijski pomocnik strzelił dwa gole i miał asystę. Warta odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Dodano 31 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Pierwsze punkty i bramki miedziowych

Po wysokiej porażce z Wisłą Kraków popularni miedziowi nie tylko wywalczyli komplet punktów, ale także strzelili trzy bramki. Wszystkie gole padły po uderzeniach zza pola karnego, a dwie z nich strzelił Patryk Szysz.

Dodano 27 listopada 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
1 Liga: Beniaminek ogrywa pretendenta

Drużyna Kamila Kieresia najlepiej przystosowała się do ligowej rywalizacji i zajmuje miejsce tuż za pierwszą dwójką dające bezpośredni awans do piłkarskiej ekstraklasy. W meczu 14 kolejki beniaminek wywalczył komplet punktów pokonując 2:0 ŁKS łódź.

Dodano 6 grudnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Legia wygrywa trzeci mecz na wyjeździe

Po pokonaniu Puszczy Niepołomice, Widzewa Łódź przyszedł czas na rywalizację z z Górnikiem Łęczna. Awans do dalszej fazy rozgrywek wywalczyli piłkarze Vukovicia, którzy strzelili dwa gole, a Radosław Cierzniak cieszył się z zachowania czystego konta.

Dodano 10 marca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
1 liga: Stal Mielec uzyskała dwucyfrową liczbę zwycięstw

W pierwszym wiosennym meczu przed własną publicznością zespół Zbigniewa Smólki rywalizował o punkty z Górnikiem Łęczna. Wynik pojedynku rozstrzygnął się w drugiej połowie, a bohaterem meczu został Maksymilian Banaszewski.