Dodano 24 maja 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Dziki przypieczętowały historyczny awans

W meczu przed własną publicznością pokonały Górnik Trans.Eu Zamek Książ Wałbrzych 66:62. Wywalczone zwycięstwo było trzecim w serii. Najskuteczniejszym w zwycięskim zespole został Przemysław Kuźkow zdobywca 12 punktów.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 15 maja 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Niespodziewany finał Dzików Warszawa

Miejscowi Górnik nie sprostał Dzikom Warszawa i przegrał 57:72. W serii do trzech zwycięstw Dziki prowadzą już 2:0. W drużynie przyjezdnych najskuteczniejszym został Michał Aleksandrowicz zdobywca 19 punktów.

Dodano 13 maja 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Dziki czwartą kwartą wygrały mecz

Eu Zamek Książ Wałbrzych. Dziki znakomitą czwartą kwartą wygraną 21:9 pokonały lidera sezonu zasadniczego 73:66. Najskuteczniejszym w drużynie Dzików byli Aleksandrowicz oraz Bartosz Obaj wywalczyli po 14 punktów.

Dodano 7 kwietnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Kto awansuje do koszykarskiej elity

Liderem po sezonie zasadniczym została drużyna Górnika Trans.Eu Zamek Książ Wałbrzych. W pierwszej rundzie play-off zmierzą się z KKS Polonią Warszawa. Pierwsze mecze fazy play-off zostały zaplanowane na 15 kwietnia. Finał rozgrywek pierwszej ligi jest zaplanowany w dniach od 13 maja do 24 maja.

Dodano 27 lutego 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Koszykarskie oczko Górnika Wałbrzych

eu Zamek Książ Wałbrzych. W meczu 27 kolejki lider pierwszej ligi udał się do Krakowa i wywalczył 21 zwycięstwo sezonu zasadniczego. Górnik pokonał krakowską drużynę 95:88. Najskuteczniejszym został Piotr Leszczyński zdobywca 23 punktów, a także siedmiu zbiórek oraz pięciu bloków.