Dodano 15 listopada 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Niesamowita wygrana Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nad GKS Katowice: Relacja z meczu 6. kolejki

kolejki rozgrywek Plus Ligi pomiędzy Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle a GKS Katowice. Gospodarze tego widowiska zapewnili kibicom niezapomniany spektakl, wygrywając 3:1. W roli głównej pojawił się zdobywca 22 punktów, niekwestionowany lider - Bartosz Bednorz.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 6 maja 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębskiemu do złota pozostał tylko jeden mecz

W meczu o złoto gospodarze podejmowali Jastrzębski Węgiel, który w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzi już 2:0. Trzecie, być może decydujące o złotym medalu spotkanie zostanie rozegrane w Jastrzębiu.

Dodano 27 kwietnia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA zagra w finale, Asseco w meczu o 3 miejsce

W trzecim meczu półfinałowym na własnym parkiecie podejmowała Asseco Resovię Rzeszów. Gospodarze pokonali renomowanego przeciwnika 3:2 i całą serię rozstrzygnęli na swoją korzyść w trzech meczach.

Dodano 23 kwietnia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA, co raz bliżej finału

Rywalem gospodarzy była Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle która wygrała spotkanie po czterech setach. Najbardziej wartościowym zawodnikiem ostał Bartosz Bednorz. W rywalizacji do trzech wygranych ZAKSA prowadzi już 2:0.

Dodano 11 kwietnia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA blisko strefy medalowej

Gospodarze po raz drugi rozgrywali pięciosetowy pojedynek wygrywając w całym meczu 3:2. Wywalczone zwycięstwo sprawiło, że czwarta drużyna sezonu zasadniczego Plus Ligi w serii do trzech wygranych prowadzi już 2:0.

Dodano 9 kwietnia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA po pięciu setach w pierwszym ćwierćfinale

Awans do strefy medalowej wywalczy zespół, który wygra trzy spotkania. W pierwszym pojedynku fazy pucharowej o zwycięstwie decydował piąty set.

Dodano 14 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: W piątym secie gra toczona była na przewagi

Spotkanie trwało ponad dwie godziny, a o wyniku siatkarskiego pojedynku decydował piąty set oraz gra na przewagi. Kluczowa okazała się ostatnia akcja meczu, gdzie goście wykonali szczelny, punktowy blok.

Dodano 4 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA i Jastrzębie rozpoczęły walkę w finale

Mecze o złoty medal to okazja do rewanżu dla Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle za porażkę w finale poprzedniego sezonu z Jastrzębskim Węglem. Wicemistrzowie Polski pokonali na własnym parkiecie złotego medalistę 3:0.

Dodano 30 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Plus Liga: Zdecydował trzeci mecz. Niespodzianki nie było.

Miejsca ZAKSA podejmowała Aluron CMC Wartę Zawiercie. Mecz rozstrzygnął się w czterech setach, a kluczowe dla ustalenia wyniku okazały się skuteczne zmiany rumuńskiego szkoleniowca, a także szczelny i punktowy blok.

Dodano 23 kwietnia 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Historyczna szansa Zawiercian

Drużyna prowadzona przez Igora Kolakovicia ma szansę na wywalczenie historycznego osiągnięcia, jakim byłoby uzyskanie awansu do finału rozgrywek. Zespół zrobił pierwszy krok wygrywając w meczu półfinałowym na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Dodano 10 listopada 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Szczęśliwa siódemka ZAKSY

Ligowy klasyk z Jastrzębskim Węglem zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. Wywalczony rezultat sprawił, że na siedem rozegranych pojedynków ZAKSA wywalczyła siedem zwycięstw i znacząco umocniła się na pozycji lidera rozgrywek.

Dodano 6 listopada 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA po raz pierwszy w sezonie wygrała 3:1

Gospodarze pod wodzą rumuńskiego szkoleniowca odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu czym umocnili się na pozycji lidera ligowych rozgrywek. Najskuteczniejszym okazał się Łukasz Kaczmarek zdobywca 21 punktów.

Dodano 21 kwietnia 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie finał rozstrzygnęło na własnym parkiecie

W drugim finałowym spotkaniu podopieczni włoskiego szkoleniowca na własnym parkiecie podejmowali Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Podobnie jak w pierwszym meczu spotkanie rozstrzygnęło się po czterech setach, a z końcowego zwycięstwa cieszyli się gospodarze, którzy wywalczyli złoty medal po 17 latach przerwy.

Dodano 17 kwietnia 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Niespodzianka w Kędzierzynie-Koźlu

Spotkanie rozgrywane było na parkiecie obrońców ligowego trofeum, ale to siatkarze Jastrzębskiego cieszyli się z wywalczenia pierwszego zwycięstwa. Rywalizacja w finale toczy się do dwóch wygranych.

Dodano 12 kwietnia 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA w finale, Skra powalczy o brąz

Mecz rozstrzygnął się w trzech setach, a awans do wielkiego finału rozgrywek wywalczyła drużyna Nikoli Grbicia. W meczu o złoto ZAKSA zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Drużynie Skry pozostanie walka o brąz z Verwą Warszawa Orlen Paliwa.

Dodano 4 grudnia 2020r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA nadal na szczycie

Spotkanie stało na wysokim poziomie, a drużyna Nikoli Grbicia po zakończonym pojedynku cieszyła się z wywalczenia 11 zwycięstwa w sezonie na 11 rozegranych pojedynków. Mecz zakończył się wynikiem 3;2 ZAKSY.