Dodano 18 maja 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Brązowy medal dla SKS-u Starogard Gdański

Mecz w Radomiu zakończył się wygraną gospodarzy 89:60, lecz do wywalczenia trzeciego miejsca zabrakło dwóch punktów. Hydrotruck oddał 12 celnych rzutów za trzy.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 8 maja 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Dziki, co raz bliżej realizacji celu

W czwartym meczu na wyjeździe Dziki pokonały Hydrotruck Radom 74:72. Środkowy Mateusz Bartosz po raz kolejny wywalczył podwójną zdobycz w ligowym pojedynku.

Dodano 7 maja 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Ransom z Zegzułą rozmontowali obronę Dzików Warszawa

Obie drużyny wywalczyły aż 25 celnych rzutów z dystansu. Radomska drużyna pokonała Dziki 96:87, przedłużając serię do czwartego spotkania.

Dodano 30 kwietnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Dziki przedłużają serię ligowych zwycięstw

W pierwszym meczu półfinałowym walczące o awans do ekstraklasy drużyny uzyskały aż 23 celne rzuty z dystansu. Bohaterami spotkania zostali: Przemysław Kuźkow zdobywca 28 punktów oraz Mateusz Bartosz mający aż 17 zbiórek z czego dziewięć w ataku.

Dodano 13 lutego 2020r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Radomianie pokonali Legię. Przewaga oscylowała w granicach 30 punktów.

W ćwierćfinałowym spotkaniu gospodarze podejmowali Hydrotruck Radom. Mecz zakończył się blisko 30 punktową porażką warszawskiego zespołu z radomską drużyną.