Dodano 15 lutego 2020r, w Igrzyska Olimpijskie, przez misiek
Tokyo 2020: Terminarz i rywale turnieju olimpijskiego w siatkówce

Wywalczony awans na Igrzyska Olimpijskie podczas turnieju rozgrywanego w Polsce sprawił, że Mistrzowie Świata będą jednym z głównych kandydatów do wywalczenia długooczekiwanego medalu. Biało-czerwoni fazę grupową rozpoczną meczem z Iranem.

.

Dodano 1 lutego 2020r, w Igrzyska Olimpijskie, przez misiek
Tokyo 2020: Polacy poznali grupowych rywali.

Biało-czerwoni wygrali trzy spotkania i czekali na grupowych przeciwników. Podczas fazy grupowej mistrzowie świata zmierzą się w sześciozespołej grupie, a największymi rywalami powinni być Irańczycy oraz Rosjanie.

.

Dodano 12 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Po Brazylii przyszedł czas na Iran

Drużyna belgijskiego szkoleniowca po emocjonującym pojedynku z Brazylią rozgrywała mecz z Iranem. Polscy siatkarze pokazali, że potrafią grać z najlepszymi zespołami świata wygrywając z Azjatami za trzy punkty.

.

Dodano 6 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Brazylia i Iran rywalem polskich siatkarzy w finale

Najbliższy finał zostanie rozegrany w Stanach Zjednoczonych w Chicago. Biało-czerwoni znaleźli się w wymagającej grupie wraz z Brazylią i Iranem. Zespół belgijskiego szkoleniowca siatkarki turniej w Ameryce Północnej rozpocznie od pojedynku z Canarinhos.

.

Dodano 8 czerwca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Iran z nadziejami na turniej finałowy

W jednym z meczów podczas chińskiego turnieju drużyna Igora Kolakovicia o ligowe punkty rywalizowała z reprezentacją Niemiec. Spotkanie rozstrzygnęło się w trzech setach, a azjatycki zespół jest w stanie rywalizować z najlepszymi drużynami świata.

.

Dodano 17 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polacy charakterem wygrali trzeciego seta

Biało-czerwoni bronią złotego medalu wywalczonego przed czterema laty, a przeciwnikiem w kolejnym meczu fazy grupowej była reprezentacja Iranu. Drużyna belgijskiego szkoleniowca rozegrała najlepsze spotkanie w fazie grupowej, a azjatyckiego przeciwnika pokonała w trzech setach.

.

Dodano 30 sierpnia 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Terminarz pierwszej fazy grupowej

Biało-czerwoni pierwsze mecze zagrają w Bułgarii, a końcowy wynik zdecyduje, czy uda się zakwalifikować do kolejnej fazy rozgrywek. Terminarz siatkarskiego turnieju jest wymagający, gdyż oprócz gospodarzy Polaków czeka rywalizacja z :Kubą, Iranem, Finlandią i Puerto Rico.

.

Dodano 25 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Waleczny Iran pożegnał się z turniejem

W trzecim spotkaniu fazy grupowej azjatycka drużyna do ostatniej akcji walczyła o awans do fazy pucharowej. W meczu z Portugalią o wyniku spotkania zdecydował remis 1:1.

.

Dodano 19 lipca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: Rosjanie pokazali wyższość nad irańską drużyną

W kolejnym meczu siatkarze zbornej rywalizowali z Iranem. Wynik pierwszego seta miał kluczowe znaczenie dla losów całego pojedynku. Rosjanie wywalczyli komplet punktów i poprawili bilans zwycięstw do porażek.