Dodano 14 marca 2021r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Pięć potrójnych zdobyczy jednego dnia

Źródło grafiki: pixy.org

Pięciu zawodników reprezentujące różne kluby potrafiło wywalczyć potrójną zdobycz. Ponad 10 punktów, asyst i zbiórek uzyskali: Giannis Antetokoumpo, Russell Westbrook, Domantas Sabonis, James Harden oraz Juluis Randle.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 13 stycznia 2021r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Los Angeles Lakers powiększają liczbę wygranych sezonu zasadniczego

W kolejnym meczu sezonu zasadniczego rozgrywali drugie spotkanie z Huston Rockets. Drużyna z miasta aniołów pewnie pokonała swojego rywala odnosząc przekonujące zwycięstwo 117:100. Huston tylko w czwartej kwarcie potrafili zmniejszyć przewagę, gdy na parkiecie przebywał mocno rezerwowy skład.

Dodano 19 stycznia 2020r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Los Angeles zmierza po zwycięstwo w konferencji

Lider konferencji zachodniej na wyjeździe rywalizował z Houston Rockets. Drużyna z miasta aniołów pokonała przeciwnika 124:115, a najskuteczniejszym zawodnikiem został LeBron James, który zanotował 31 punktów oraz 12 asyst.

Dodano 11 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Golden awans rozstrzygnęło w szóstym meczu

Pojedynek rozgrywany był w Houston, a rywalem miejscowych rakiet byli obrońcy mistrzowskiej korony Golden State Warriors. Mimo efektownych rzutów za trzy punkty w końcówce mecz na swoją korzyść rozstrzygnęli koszykarze Wojowników z Kalifornii.

Dodano 5 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Houston zmniejsza przewagę Golden State Warriros

Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka, w której gospodarze zdobyli o pięć punktów więcej od przyjezdnej drużyny. Walka w półfinale toczy się do czterech zwycięstw, a czwarty mecz zostanie rozegrany na parkiecie w Houston.

Dodano 28 grudnia 2018r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Houston ma zdecydowanego lidera, sam wygrywa ligowe mecze

W okresie świąteczno-noworocznym drużyna z Texasu potrafi zdobywać ponad 110 punktów w czasie jednego pojedynku. W tym okresie bardzo skuteczny jest lider James Harden. Amerykanin na swoim koncie notuje mecze z ponad 40 punktową zdobyczą, a gospodarze w czasie ostatniej potyczki cieszyli się z 12 domowego zwycięstwa,.

Dodano 22 maja 2018r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Wróciła moc do wojowników

Gospodarzem spotkania byli obrońcy mistrzowskiej korony, którzy już w pierwszych dwóch meczach odrobili atut własnego parkietu. Warunkiem wywalczenia awansu do wielkiego finału jest uzyskanie czterech zwycięstw w finałowej rywalizacji.

Dodano 19 maja 2018r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Harden otrzymał odpowiednie wsparcie

W finałowych meczach konferencji zachodniej zespół ma przewagę własnego parkietu rywalizując z Golden State Warriors. W pierwszym meczu rakiety musiały uznać wyższość wojowników. W drugim Houston oddało 16 celnych rzutów za trzy punkty i doprowadziło do remisu 1:1 w serii do czterech zwycięstw.

Dodano 15 maja 2018r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Golden State rozpoczęło marsz po obronę tytułu

Zgromadzeni kibice obejrzeli emocjonujący strzelecki pojedynek pomiędzy Harden oraz Durantem. Walka o awans do wielkiego finału może rozstrzygnąć się w siedmiu meczach, a w pierwszym meczu koszykarze Golden odrobili straty własnego parkietu.

Dodano 30 kwietnia 2018r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Houston w drodze po finał

Mecz rozstrzygnął się po 48 minutach rywalizacji, a bohaterem miejscowej publiczności został James Harden. Zawodnik przekroczył granicę 40 punktów w meczu, a gospodarze przekroczyli granicę 100 punktów w meczu.

Dodano 4 lutego 2018r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Rakietowy mecz Houston. Już po 3 kwartach mieli 97 punktów

W kolejnym wyjazdowym spotkaniu popularne Rakiety były w stanie pokonać wicemistrzów NBA Cleveland Cavaliers. Przyjezdni byli w stanie uzyskać 120 punktów przez 48 minut koszykarskiej rywalizacji.