Dodano 10 maja 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie z ulubioną liczbą trzy

Jastrzębski Węgiel na własnym parkiecie podejmował Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Gospodarze nie pozostawili złudzeń, która drużyna zasługuje na złote medale. Spotkanie zakończyło się zdecydowaną wygraną Jastrzębskiego Węgla.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 6 maja 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębskiemu do złota pozostał tylko jeden mecz

W meczu o złoto gospodarze podejmowali Jastrzębski Węgiel, który w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzi już 2:0. Trzecie, być może decydujące o złotym medalu spotkanie zostanie rozegrane w Jastrzębiu.

Dodano 24 kwietnia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Pięciosetowy dreszczowiec Jastrzębskiego Węgla

Dwa zwycięstwa nad Aluronem CMC Wartą Zawiercie sprawia, że na własnej hali Jastrzębianie potrzebują tylko jednej wygranej, by awansować do wielkiego finału. .

Dodano 31 stycznia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Puchar Polski: Drugoligowiec postawił trudne warunki Jastrzębskiemu

Awans do półfinału rozstrzygnął się w trzech setach, po tym jak zwycięsko z rywalizacji wyszli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Gospodarze postawili się renomowanemu przeciwnikowi, przegrywając minimalnie w każdym secie.

Dodano 11 stycznia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Pięciosetowy dreszczowiec w meczu 15 kolejki

Źródło grafiki: siatkarsko.pl

Na własnym parkiecie Jastrzębski Węgiel podejmował Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. Mecz rozstrzygnął się w pięciu setach, a zwycięsko z rywalizacji wyszli siatkarze fińskiego szkoleniowca.

Dodano 3 stycznia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Skra wygrała klasyk w pięciu setach

W meczu na szczycie na własnej hali podejmowała Jastrzębskiego Węgla. Miejscowi spotkanie rozstrzygnęli po pięciu setach. .

Dodano 28 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Złoto rozstrzygnęło się po czwartym meczu

Po trzech meczach 2:1 prowadzili siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn Koźle. Czwarty pojedynek rozgrywany był w Jastrzębiu. Mecz rozstrzygnął się w trzech setach, a po zakończonym pojedynku po raz dziewiąty w historii z mistrzowskiej korony cieszyła się drużyna Gheorghe Cretu.

Dodano 24 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie przedłużyło ligową rywalizację

Na własnym parkiecie podejmowali Jastrzębski Węgiel. Spotkanie rozstrzygnęło się w czterech setach, a o wyłonieniu zwycięzcy potrzebne będzie kolejne spotkanie rozgrywane w Jastrzębiu.

Dodano 14 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: W piątym secie gra toczona była na przewagi

Spotkanie trwało ponad dwie godziny, a o wyniku siatkarskiego pojedynku decydował piąty set oraz gra na przewagi. Kluczowa okazała się ostatnia akcja meczu, gdzie goście wykonali szczelny, punktowy blok.

Dodano 4 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA i Jastrzębie rozpoczęły walkę w finale

Mecze o złoty medal to okazja do rewanżu dla Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle za porażkę w finale poprzedniego sezonu z Jastrzębskim Węglem. Wicemistrzowie Polski pokonali na własnym parkiecie złotego medalistę 3:0.

Dodano 23 stycznia 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Siatkarski klasyk rozstrzygnął się po pięciu setach

Rywalem drużyny Slobodana Kovaca był Mistrz Polski Jastrzębski Węgiel. Mecz rozstrzygnął się po pięciu setach rywalizacji. Punktowy pojedynek toczyli dwaj atakujący Aleksandar Atanasijević oraz Jan Hadrava.

Dodano 21 stycznia 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie wiceliderem ligowej tabeli

Aktualni Mistrzowie Polski umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli odnosząc trzynaste zwycięstwo w sezonie. Komplet trzech punktów został wywalczony po czterosetowej rywalizacji z Asseco Resovią Rzeszów.

Dodano 4 grudnia 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie przerwało serię Olsztyna

Na parkiecie w Iławie podejmowali aktualnego Mistrza Polski Jastrzębski Węgiel. Spotkanie zakończyło się po trzech setach, a  bohaterem pojedynku został czeski atakujący Jan Hadrava. Gospodarze zakończyli serię siedmiu meczów wygranych z rzędu.

Dodano 10 listopada 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Szczęśliwa siódemka ZAKSY

Ligowy klasyk z Jastrzębskim Węglem zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. Wywalczony rezultat sprawił, że na siedem rozegranych pojedynków ZAKSA wywalczyła siedem zwycięstw i znacząco umocniła się na pozycji lidera rozgrywek.

Dodano 24 września 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Mistrzów: Polskie kluby poznały grupowych rywali

W Lubljanie odbyło się losowanie czwartej rundy klubowych rozgrywek, w której oprócz obrońców trofeum zagrają dwie polskiej drużyny, w tym mistrz kraju Jastrzębski Węgiel oraz Projekt Warszawa.

Dodano 21 kwietnia 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie finał rozstrzygnęło na własnym parkiecie

W drugim finałowym spotkaniu podopieczni włoskiego szkoleniowca na własnym parkiecie podejmowali Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Podobnie jak w pierwszym meczu spotkanie rozstrzygnęło się po czterech setach, a z końcowego zwycięstwa cieszyli się gospodarze, którzy wywalczyli złoty medal po 17 latach przerwy.

Dodano 17 kwietnia 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Niespodzianka w Kędzierzynie-Koźlu

Spotkanie rozgrywane było na parkiecie obrońców ligowego trofeum, ale to siatkarze Jastrzębskiego cieszyli się z wywalczenia pierwszego zwycięstwa. Rywalizacja w finale toczy się do dwóch wygranych.

Dodano 14 marca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Puchar Polski: Klubowe trofeum trafi do gabloty Grupy Azoty Zaksy Kędzierzyn Koźle

Dodano 16 stycznia 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Zwycięstwo nie dziwi, ale rozmiary sukcesu już tak

W ligowym klasyku na własnej hali podejmowali Jastrzębski Węgiel. Spotkanie zakończyło się dość nieoczekiwanie zwycięstwem gości za trzy punkty i w trzech setach. Uzyskane wyniki były dziesiątką porażką PGE Skry Bełchatów oraz 14 wygraną Jastrzębiego Węgla, co dało awans na drugie miejsce w tabeli.

Dodano 3 września 2020r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Mistrzów: Jastrzębski Węgiel poznał grupowych rywali

Wywalczenie awansu do kolejnej fazy nie powinno stanowić problemu, gdyż rywalami polskiego zespołu będą drużyny z Białorusi oraz Holandii. Mecze pierwszej rundy zaplanowano w dniach 22-24 września 2020 roku.

Dodano 11 kwietnia 2020r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Konarski sam decyduje o swoim losie

Dodatkowo drużyna musiała godzić grę w Lidze Mistrzów. W fazie pucharowej los skojarzył drużynę z Trentino Volley. Jednym z bohaterów drużyny był atakujący reprezentacji Polski Dawid Konarski. Mistrz świata postanowił rozstać się jednak z jastrzębskim zespołem.

Dodano 27 stycznia 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Puchar Polski: ZAKSA nadal niepokonana na polskich parkietach

Drużyna włoskiego szkoleniowca w pokonanym polu zostawiła PGE Skrę Bełchatów, Aluron Virtu Wartę Zawiercie oraz Jastrzębskiego Węgla. Wicemistrzowie Polski w czasie trzech spotkań stracili tylko dwa sety i po raz siódmy sięgnęli po klubowe trofeum.

Dodano 29 grudnia 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie zdominowało radomskiego przeciwnika

W meczu 14 kolejki przed własną publicznością zespół o ligowe punkty rywalizował z Cerradem Czarnymi Radom. Mecz zakończył się w trzech setach, a najwięcej emocji zbudzała ostatnia partia siatkarskiego pojedynku.

Dodano 12 listopada 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie po raz drugi bez straty seta u siebie

W walce o ligowe punkty drużyna włoskiego szkoleniowca rywalizowała z uczestnikiem fazy grupowej Ligi Mistrzów Treflem Gdańsk. Mecz zakończył się w trzech setach, a jednym z bohaterów gospodarzy został aktualny mistrz świata Dawid Konarski.

Dodano 12 października 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębianie pierwszym liderem

W bieżących rozgrywkach drużyna włoskiego szkoleniowca zamierza powalczyć o miejsce na podium. W pierwszej kolejce na wyjeździe siatkarski zespół o ligowe punkty rywalizował z Cerrad Czarnymi Radom. .

Dodano 19 stycznia 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Mistrzów: Zenit nie stracił prowadzenia w meczu z Jastrzębiem

Jedną z nich jest Jastrzębski Węgiel, który do grona 24 najlepszych klubowych drużyn w Europie przebijał się przez kwalifikacje. Po dwóch zwycięstwach przyszła konfrontacja sił z najlepszą drużyną w ostatnich latach Zenitem Kazań. Wynik spotkania był jednostronny.

Dodano 21 listopada 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Mistrzów: 20 klubów w tym 3 polskie powalczą o awans

Jedyne zwycięstwo polskiego zespołu miało miejsce w sezonie 1977/1978 za sprawą Płomienia Miłowicie. Ostatnie pięć sezonów to dominacja rosyjskiej siatkówki. Najbardziej utytułowanym zespołem jest CSKA Moskwa, która triumfowała w rozgrywkach 13 razy za czasów Związku Radzieckiego.

Dodano 12 października 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Mistrz, blisko czołówki

Dodano 9 października 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Pierwszy mecz w sezonie pokazał, że Jastrzębie może być mocne

W pierwszym swoim meczu obie drużyny spotkały się na parkiecie w Jastrzębiu. Gospodarze zamierzają powalczyć o coś więcej niż tylko brązowy medal ostatniego sezonu ligowego.