Dodano 5 lipca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Terminarz rundy jesiennej sezonu 2023/2024

Wysoka dyspozycja sprawiała, że najskuteczniejszym w klubie po raz kolejny został Karol Kosiński. Nowy sezon to zmiany w klubie, a ligową rywalizację bielska drużyna rozpocznie meczem z Czarnymi Czarna Białostocka.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 11 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Dublety Dzienisa i Kosińskiego

Pierwszy w tabeli ŁKS Łomża ma tyle samo punktów, co Tur Bielsk Podlaski. Drużyna Pawła Bierżyna efektownie, bo 4:0 pokonała Dąb Dąbrowę Białostocką. Po dwie bramki strzelili Jacek Dzienis oraz Karol Kosiński.

Dodano 4 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
 IV liga: Tur punktowo zrównał się z Łomżą

Piłkarze Tura Bielsk Podlaski wykorzystali remis 2:2 ŁKS-u Łomża z Wissą Szczuczyn, pokonując Krypniankę Krypno 5:0. Po dwie bramki dla Tura strzelili: Karol |Kosiński oraz Jacek Dzienis. Niepokonany od 180 minut jest Mateusz Danielczyk. Tur i ŁKS w ligowej tabeli po 32 kolejkach uzbierali po 74 punkty.

Dodano 4 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Tur walczy o trzecią ligę

Prowadzeni przez Pawła Bierżyna piłkarze przez kilka godzin byli nawet liderem IV ligi. W ostatniej kolejce na własnym stadionie podejmowali Czarnych Czarna Białostocka. Bramkę na wagę zwycięstwa po dłuższej przerwie strzelił Karol Kosiński.

Dodano 15 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Siedem minut które wstrząsnęło Grabówką

Gospodarze pokonali w meczu 23 kolejki KS Grabówka 4:3 mimo przegrywania 1:3. Po dłuższej nieobecności do pierwszego składu powrócił Karol Kosiński strzelec dwóch bramek. Tur jest niepokonany na wiosnę i odniósł 15 zwycięstwo w sezonie.