Dodano 14 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Podsumowanie 33 kolejki

Wywalczony rezultat sprawił, że Tur zgromadził 77 punktów, tyle samo, co prowadzący ŁKS -Łomża, który na wyjeździe pokonał 4:2 Warmię Grajewo.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 11 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Dublety Dzienisa i Kosińskiego

Pierwszy w tabeli ŁKS Łomża ma tyle samo punktów, co Tur Bielsk Podlaski. Drużyna Pawła Bierżyna efektownie, bo 4:0 pokonała Dąb Dąbrowę Białostocką. Po dwie bramki strzelili Jacek Dzienis oraz Karol Kosiński.

Dodano 4 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
 IV liga: Tur punktowo zrównał się z Łomżą

Piłkarze Tura Bielsk Podlaski wykorzystali remis 2:2 ŁKS-u Łomża z Wissą Szczuczyn, pokonując Krypniankę Krypno 5:0. Po dwie bramki dla Tura strzelili: Karol |Kosiński oraz Jacek Dzienis. Niepokonany od 180 minut jest Mateusz Danielczyk. Tur i ŁKS w ligowej tabeli po 32 kolejkach uzbierali po 74 punkty.

Dodano 1 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Tur wygrywa lokalne derby, ŁKS przekroczył liczbę stu strzelonych bramek.

Największe szanse mają piłkarze ŁKS-u Łomża, którzy są liderami rozgrywek i strzelili już ponad sto bramek. Dwa punkty do prowadzących trafi Tur Bielsk Podlaski. Obie drużyny na swoją korzyść rozstrzygnęły mecze 31 kolejki.

Dodano 29 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Cresovia się nie poddaje, ŁKS Łomża liderem tabeli

Komplet punktów wywalczyli piłkarze Tura Bielsk Podlaski, czy prowadzący w tabeli ŁKS Łomża. Rywalizacja Ruchu Wysokie Mazowieckie z Krypnianką Krypno odbędzie się w późniejszym terminie.

Dodano 23 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: ŁKS liderem, pierwsze zwycięstwo Kolna od 22 kolejek

Tur stracił prowadzenie po porażce w Suwałkach z Wigrami, a ŁKS wywalczył komplet trzech punktów w rywalizacji z Krypnianką Krypno. Drugiej z rzędu wysokiej porażki doznali walczący o utrzymanie piłkarze Cresovii Siemiatycze.

Dodano 15 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: ŁKS, co raz bliżej setki, Tur nadal liderem, a Michałowo wygrało szósty mecz z rzędu

Najwyższe zwycięstwo odnieśli piłkarze ŁKS-u Łomża, którzy na własnym stadionie aż 10:0 pokonali Cresovię Siemiatycze. Osiem bramek strzelili piłkarze Warmii Grajewo. Liderem tabeli pozostali piłkarze bielskiego Tura, którzy skromnie 1:0 pokonali Promień Mońki.

Dodano 10 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Zmiana na pozycji lidera

Najwięcej bramek zostało strzelonych w Białymstoku. Miejscowy MOSP zremisował 3:3 z ŁKS-em Łomża. Łącznie zostało strzelonych 34 bramki. W kolejce 27 gospodarze wygrali tylko trzy mecze. Liderem rozgrywek zostali piłkarze Tura Bielsk Podlaski.

Dodano 5 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Tur niepokonany wiosną do lidera traci tylko jeden punkt

O zachowanie statusu czwartoligowca rywalizują: Cresovia Siemiatycze, Dąb Dąbrowa Białostocka oraz Czarni Czarna Białostocka. Pogodzeni z losem wydają się być zamykający ligową tabele piłkarze Orła Kolno. Interesująca walka znajduje się także w ligowej czołówce.

Dodano 16 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: ŁKS najskuteczniejszy w lidze, siedem bramek w Bielsku Podlaskim, Cresovia punktuje.

Lider rozgrywek wygrał na wyjeździe 2:1 z Czarnymi Czarna Białostocka. Emocjonujące spotkanie odbyło się w Bielsku Podlaskim, gdzie kibice zobaczyli aż siedem bramek. Cenne zwycięstwo odniosła Cresovia Siemiatycze walcząca o zachowanie ligowego bytu.

Dodano 9 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Ruch z Wissą niepokonani wiosną. W pięciu meczach 13 punktów

W ostatniej kolejce obie drużyny wywalczyły komplety punktów. ŁKS pokonał 5:0 ostatnie w tabeli Orzeł Kolno, a Ruch zwyciężył 4:0 Tur Bielsk Podlaski. Do ostatniej kolejki o zachowanie ligowego bytu walczyć będzie Cresovia Siemiatycze.

Dodano 3 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Tur zatrzymał lidera

Nastawieni defensywnie gospodarze nie tylko zachowali czyste konto w osobie Mateusza Danielczyka, ale do ligowej tabeli dopisali cenny punkt.

Dodano 1 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Najciekawiej w Bielsku Podlaskim, Cresovia u siebie

Tur na własnym stadionie zmierzy się z prowadzącym w ligowej tabeli ŁKS-em Łomża. Niepokonana w lidze wiosną na własnym boisku Cresovia Siemiatycze podejmować będzie Spartę Szepietowo. Drugi w tabeli Ruch Wysokie Mazowieckie na wyjeździe zmierzy się z KS Grabówka.

Dodano 18 marca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Zapowiedź 19 kolejki

Najciekawsze spotkania zapowiadają się w Bielsku Podlaskim, gdzie Tur podejmować będzie Warmię Grajewo oraz w Wysokim Mazowieckie, gdzie Ruch zmierzy się z liderem ŁKS-em Łomża. Niepokonana w rundzie wiosennej Cresovia Siemiatycze, udaje się do Suwałk na mecz z miejscowymi Wigrami.

Dodano 14 marca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Cresovia nieoczekiwanym liderem wiosny, ŁKS Łomża prowadzi w tabeli

Dość nieoczekiwane komplety punktów miały miejsce w rywalizacji z KS Wasilków oraz Promieniem Mońki. Lider ŁKS Łomża pewnie pokonał Spartę Szepietowo, a Tur Bielsk Podlaski w tabeli wyprzedził Ruch Wysokie Mazowieckie.