Dodano 24 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Dodatkowe miliony dla Newcastle

Uzyskany, bezbramkowy wynik sprawia, że popularne Sroki zapewniły sobie awans do piłkarskiej Ligi Mistrzów. Czyste konto zapewniła skuteczna interwencja Popea w doliczonym czasie gry.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 1 lutego 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Największe transfery w historii

Źródło grafiki: pixabay

Kwota transferowa opiewa na 105 milionów funtów. Zdobywca złotego medalu Mistrzostw Świata z reprezentacją Argentyny został drugim piłkarzem, którego kwota transferowa opiewa na ponad 100 milionów funtów.

Dodano 14 sierpnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Arsenal w ligowej czołówce

W dwóch meczach drużyna hiszpańskiego szkoleniowca wywalczyła sześć punktów. W drugiej kolejce nastąpiła inauguracja przed własnymi kibicami w rywalizacji z Leicester City. Bohaterem spotkania został Gabriel Jesus strzelec dwóch bramek i mający dwie asysty na koncie.

Dodano 11 lutego 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Alisson z czystym kontem

Komplet punktów wiceliderowi rozgrywki zapewnił portugalski napastnik Diogo Jota strzelec dwóch bramek. Po raz dwunasty w sezonie Liverpool zachował czyste konto.

Dodano 27 grudnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Świąteczny grad goli na Etihad

Gospodarze po zakończonym spotkaniu cieszyli się z wywalczenia dziewiątego zwycięstwa z rzędu oraz umocnili się na pozycji lidera angielskiej ekstraklasy. Dwie bramki strzelił Sterling, a Iheanacho miał udział we wszystkich bramkach dla lisów.

Dodano 20 listopada 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Chelsea mocno punktuje w meczach wyjazdowych

W czwartym spotkaniu z rzędu nie straciła gola. W meczu 12 kolejki z Leicester City udało się zachować czyste konto, choć Mendy miał kilka kluczowych interwencji zwłaszcza w drugiej połowie. Po zakończonym pojedynku goście cieszyli się z piątego zwycięstwa na wyjeździe.

Dodano 30 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Europy: Defensywna taktyka Michniewicza

Kilka kluczowych interwencji w meczu miał Miszta, a bramkę na wagę trzech punktów w pierwszej połowie strzelił Emreli. Legia w fazie grupowej nie straciła bramki i z kompletem punktów przewodzi w grupie C.

Dodano 3 kwietnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: City poprawia bilans meczów wyjazdowych

Od tamtego spotkania drużyna Josepa Guardioli nie ma sobie równych i wygrywa mecz na meczem. Ostatni ligowy pojedynek sprawił, że zespół hiszpańskiego szkoleniowca na wyjeździe zanotował dziewiąte zwycięstwo z rzędu.

Dodano 13 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Co raz mniejsze szanse na obronę mistrzowskiej korony

W meczu 24 kolejki angielskiej ekstraklasy zespół niemieckiego szkoleniowca na wyjeździ rywalizował z Leicester City. Mimo bramki najskuteczniejszego w drużynie Salaha goście musieli pogodzić się z trzecią porażką z rzędu. Uzyskany wynik sprawił, że Liverpool doznał szóstej porażki w trwających rozgrywkach.

Dodano 26 grudnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Lisy przerwały serię Manchesteru United

Drużyna norweskiego szkoleniowca o ligowe punkty rywalizowała z Leicester City. Goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale nie byli w stanie utrzymać jego do końca meczu. Znakomite zawody w trwającym sezonie rozgrywał reprezentant Portugalii Bruno Fernandes.

Dodano 30 października 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Europy: Lisy mają najstarszego strzelca w Europie

W dwóch kolejkach zanotowali komplet sześciu punktów i przewodzą w stawce zespołów rywalizujących o awans w grupie B. Jedną z bramek strzelił król strzelców angielskiej ekstraklasy Jamie Vardy. Angielski napastnik został najstarszym strzelcem pucharowej rywalizacji.

Dodano 17 lipca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Czerwone Diabły, co raz bliżej Ligi Mistrzów

W meczu 36 kolejki angielskiej ekstraklasy drużyna norweskiego szkoleniowca pokonała na wyjeździe 2:0 Crystal Palace, a czwarte miejsce w ligowych rozgrywkach daje prawo gry w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bohaterem meczu został Marcus Rashford, który zanotował asystę i strzelił bramkę.Drużyna byłego selekcjonera reprezentacji Anglii na początku spotkania miała swoją szansę na zmianę wyniku. Pierwsza z nich miała miejsce w 2 minucie gry, gdzie De Gea obronił uderzenie Zahy przy bliższym słupku. Pięć minut później londyński klub miał szansę na na pierwszego gola w meczu. Swoją okazję miał Van Anholt, lecz jego próba została zablokowana. Pierwsza szansa na zmianę wyniku dla Czerwonych Diabłów pojawiła się w 12 minucie. Okazję miał Maguiere. Obrońca gości oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Skuteczność nie była mocną stroną obydwu drużyn w rozgrywanym pojedynku. W 27 minucie swoją szansę miał Zaha po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska McArthura.

Dodano 3 kwietnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
liga angielska: Premier League wychodzi na przeciw mieszkańcom

Zmierzającym po mistrzowską koroną są piłkarze FC Liverpool, którzy przewodzą w ligowej tabeli przed Manchesterem City oraz Leicester City. Na obecną chwilę udział w Lidze Mistrzów ma zagwarantowana Chelsea Londyn. Władze ligi rozważają wznowienie rozgrywek jak będzie to możliwe.

Dodano 11 sierpnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Dwie bramki na inaugurację nowego sezonu

W meczu 1 kolejki Czerwone Diabły podejmowały byłego mistrza kraju Leicester City. Spotkanie rozstrzygnęło się w drugiej połowie, a piłkarze Jose Mourinho mogli cieszyć się z pierwszego kompletu punktów na angielskich boiskach.

Dodano 10 września 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Nowa dziewiąta w Chelsea Londyn

Piłkarze Antonio Conte po nieoczekiwanej porażce w pierwszej kolejce w kolejnych wygrywają mecz za meczem. Trzecie zwycięstwo z rzędu miało miejsce na boisku King Power Stadium. Znakomitą formą od początku rozgrywek prezentuje Alvaro Morata, który na koszulce na numer dziewięć.