Dodano 24 lutego 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Konferencji: Skandynawski wyjazd Lecha Poznań

Po raz drugi w fazie pucharowej Mistrz Polski uda się do Skandynawii na mecz z przedstawicielem szwedzkiego futbolu Djurgardens IF. Finał rozgrywek zaplanowany jest w Pradze na 7 czerwca 2023 roku.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 5 listopada 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Konferencji: Lech wiosną zagra w pucharach

W meczu na własnym stadionie wysoko, bo 3:0 pokonał FC Villareal. Jednym z bohaterów spotkania został Michał Skóraś. Skrzydłowy poznańskiej drużyny strzelił dwie bramki, a w rywalizacji z Hiszpanami zanotował cztery trafienia.

Dodano 10 września 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Konferencji: Villareal z trudem pokonał Lecha Poznań

Komplet punktów powędrował do drużyny hiszpańskiego szkoleniowca. Po dwie bramki strzelili: Alex Baena oraz Mikael Ishak. W kolejnych meczach Lech zmierzy się z Austrią Wiedeń i Hapolem Ber Shewa. .

Dodano 19 sierpnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Konferencji: Raków uzależniony od skuteczności Lopeza

Źródło grafiki: wikimedia commons

Mecz zakończył się po 90 minutach i to drużyna Marka Papszuna cieszyła się z końcowego zwycięstwa. Niezawodny w drużynie okazał się Ivi Lopez strzelec czwartego gola na tym poziomie rozgrywek.

Dodano 5 sierpnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Konferencji: Raków na fali europejskich pucharów

W trzeciej rundzie eliminacji na wyjeździe pokonał Spartak Trnawa 2:0. Bohaterem pojedynku został Ivi Lopez. Hiszpański zawodnik dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Wywalczone zwycięstwo było trzecim na tym poziomie piłkarskiej rywalizacji.

Dodano 16 lipca 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Konferencji: Pogoń w drugiej rundzie europejskich pucharów

Po efektownej wygranej w Szczecnie rewanż przyniósł dość nieoczekiwaną porażkę 0:1. Jedynego gola w meczu strzelił Hallasson tuż przed zakończeniem pierwszej połowy po uderzeniu zza pola karnego.