Dodano 14 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Upragnione trofeum Guardiolii

Bramkę na wagę sukcesu na europejskiej arenie dla Manchesteru City strzelił Rodri. Drużyna Josepa Guardioli pokonała Inter Mediolan i po raz pierwszy w historii klubu sięgnęła po końcowe zwycięstwo.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 18 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: City przypieczętowało awans do finału

Bohaterem drużyny hiszpańskiego szkoleniowca został Bernardo Silva. Portugalczyk strzelił dwie bramki. Czyste konto zachował Ederson, a Manchester City po raz drugi wywalczył awans do wielkiego finału.

Dodano 19 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Real przypieczętował awans do ćwierćfinału

W rewanżowym spotkaniu królewscy na wyjeździe pokonali Chelsea Londyn 2:0. Dwie bramki strzelił Rodrygo. Czyste konto przez 180 minut dwumeczu zachował belgijski bramkarz Courtois. Real czeka na półfinałowego przeciwnika z pary Bayern Monachium i Manchester City.

Dodano 15 lutego 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Czyste konto Tatarusanu

W pierwszym spotkaniu 1/8 finału na własnym stadionie włoska drużyna podejmowała Tottenham Hotspur. Zwycięski gol padł w siódmej minucie, a jego autorem został pomocnik Brahim Diaz. Rewanż zostanie rozegrany w Londynie 8 marca.

Dodano 4 listopada 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Mbappe przed legendami futbolu

Francuz z Paris Saint Germain wywalczył 40 bramek we wszystkich występach. Tym samym stał się najszybszym graczem w historii wyprzedzając takie legendy futbolu jak: Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, czy Raul Gonzalez.

Liga Mistrzów: Anchelotti poprawił wynik Fergusona

W dotychczasowej karierze wygrał Ligę Mistrzów z Realem Madryt oraz AC Milan. W trwającej edycji pewnie awansował do fazy pucharowej, a pokonanie Celticu Glasgow było wygraniem 103 spotkania w karierze.

Dodano 7 września 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Real Madryt efektownie rozpoczął fazę grupową

W pierwszym spotkaniu fazy grupowej na wyjeździe o zwycięstwo rywalizował z Celticem Glasgow. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie, a piłkarze królewskich pod nieobecność zmienionego w pierwszej połowie Karima Benzemy strzelili trzy bramki.

Dodano 1 września 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Losowanie fazy grupowej

W najważniejszych klubowych rozgrywkach Europy weźmie udział 32 drużyny. Obrońcą trofeum będą piłkarze Realu Madryt, którzy w finale pokonali FC Liverpool. Najwięcej, bo aż pięciu przedstawicieli ma liga niemiecka.

Dodano 12 lipca 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Ligi Mistrzów: Karabach sprowadził Lecha na ziemię

Po wygranej w Poznaniu Mistrzowie Polski, co prawda strzelili gola, ale w rewanżowym spotkaniu stracili ich aż pięć. Awans do kolejnej rundy uzyskali piłkarze Mistrza Azerbejdżanu Karabachu Agdam.

Dodano 19 czerwca 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Lech zacznie kwalifikacje od pierwszej rundy

Zespół poprowadził do końcowego sukcesu Maciej Skorźa który zrezygnował z prowadzenia pierwszego zespołu. Poznańską drużynę czeka trudna droga do fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Już w pierwszej rundzie eliminacji Lech Poznań zmierzy się z Karabachem Agdam.