Dodano 20 kwietnia 2024r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Czas na przełamanie

Seria meczy bez wygranej rozpoczęła się od domowej rywalizacji z Wigrami Suwałki. Porażka 1:3 sprawiała, żę kolejne mecze ze Spartą Szpietowo, MOSP-em Białystok oraz KS Grabówka kończyły się remisami bądź porażkami.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 7 września 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Danielczyk niepokonany przez 270 minut

Prowadzeni przez Dariusza Szklarzewskiego piłkarze pokonali Spartę Szepietowo 3:0, MOSP Białystok 2:0 oraz KS Grabówkę 4:0. Uzyskane wyniki dały komplet dziewięciu punktów oraz awans na drugie miejsce w tabeli.

Dodano 27 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Piłkarskie oczko bielskiego Tura

W meczu 30 kolejki IV ligi na własnym stadionie podejmowali MOSP Białystok. Obie drużyny stworzyły emocjonujące widowisko w drugiej połowie strzelając cztery gole. Tur dzięki bramkom braci Kosińskich oraz Jacka Dzienisa wywalczył 21 zwycięstwo w sezonie.