Dodano 21 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
NBA: Efektowne otwarcie Kozłów

Źródło grafiki: KeithAllisonPhoto.com

Gospodarze rywalizowali z Brooklyn Nets. Ofensywna koszykówka zakończyła się zdobyciem w sumie ponad 230 punktów. Kibice oglądali pojedynek gwiazd Giannisa Antetokounmpo oraz mistrza olimpijskiego Kevina Duranta.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 23 stycznia 2021r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Lakers niepokonani na wyjazdach

Źródło grafiki: pixy.org

W pierwszym z drużyna z miasta Aniołów zmierzyła się z Milwaukee Bucks. Goście zrewanżowali się za porażkę z Golden State Warriors pokonując wymagającego przeciwnika 113:106. Drużyna Lakers jest nadal niepokonaną w meczach wyjazdowych koszykarskiej NBA.

Dodano 18 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Milwaukee bliższe zwycięstwa w konferencji wschodniej

Lider po sezonie zasadniczym w walce o kolejne zwycięstwo w play-off podejmował Toronto Raptors. Spotkanie rozstrzygnęło się po 48 minutach gry, a obie drużyny były w stanie przekroczyć 100 zdobytych punktów w regulaminowym czasie gry.

Dodano 2 lutego 2019r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Milwaukee powiększyło liczbę wygranych nad Toronto

Na własnym parkiecie Toronto Raptors podejmował Milwaukee Bucks. Obie drużyny grały ofensywną koszykówkę. Bohaterem miejscowej publiczności został Pascal Siakam. Przyjezdnym wychodziły rzuty za trzy punkty, których w drugiej kwarcie oddali pięć celnych rzutów.

Dodano 28 lutego 2018r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Waszyngton realizuje plan czwartego miejsca

Koledzy Marcina Gortata po jednym ze spotkań mogli cieszyć się z 36 zwycięstwa w bieżących rozgrywkach. Trudne spotkanie miało miejsce w Milwaukee gdzie Wiazdrs pokonali miejscowe Bucks 107:103.