Dodano 19 stycznia 2020r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Los Angeles zmierza po zwycięstwo w konferencji

Lider konferencji zachodniej na wyjeździe rywalizował z Houston Rockets. Drużyna z miasta aniołów pokonała przeciwnika 124:115, a najskuteczniejszym zawodnikiem został LeBron James, który zanotował 31 punktów oraz 12 asyst.

Los Angeles Lakers pewnie zmierza po pierwsze miejsce na zakończenie sezonu zasadniczego w konferencji zachodniej. W meczu wyjazdowym drużyna z miasta Aniołów o ligowy sukces walczyła na wymagającym parkiecie w Houston z miejscowymi Rakietami.

Pierwsza kwarta należała do gospodarzy. Aktywny w rzutach za trzy był Harden. Capela z Wstroobkiem trafiali pod koszem, a Gordon z dystansu. W drużynie Lakers znakomite asysty rozdzielał Jems z których korzystali Green oraz Pope. Po 12 minutach Houston prowadziło 34:27. Nieznaczna przewaga utrzymywała się na początku drugiej kwarty. Indywidualne akcje były udziałem Westbrooka, efektownie grał Capela.

Dodano 26 października 2019r, w Koszykówka, przez misiek
NBA: Los Angeles korzysta na letnich transferach.

Rywalem po porażce w derbach z Los Angeles Clippers była drużyna Utah Jazz. Mecz zakończył się wynikiem 95:86. Duet James-Davis zgromadził 53 punkty.

Utah Jazz rozpoczęło spotkanie od dwóch efektownych akcji Goberta po podaniach od Inglesa oraz Mitchella. Aktywni od początku w drużynie Lakers byli Davis oraz James, a jeden z rzutów za trzy punkty Greena dał prowadzenie Lakersom 10:8. Końcówka pierwszej kwarty to punktowa seria Lakers 10:0. Punktował głównie Davis po wymuszonych faulach i punktach z linii rzutów wolnych. Zbiórki w ataku notował Howard, a akcja Davisa po stronie Utah dała prowadzenie Lakersom po 12 minutach gry 24;17.

W drugiej kwarcie przez pierwsze sześć minut gry Utah przeprowadziło jedną skuteczną akcję w wykonaniu O`Neala, który trafił za trzy punkty. Lakers powiększyło przewagę do 10 punktów. Z dystansu punktował Daniels, a James oraz Bradley punktowali z linii rzutów wolnych.