Dodano 8 czerwca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Iran z nadziejami na turniej finałowy

W jednym z meczów podczas chińskiego turnieju drużyna Igora Kolakovicia o ligowe punkty rywalizowała z reprezentacją Niemiec. Spotkanie rozstrzygnęło się w trzech setach, a azjatycki zespół jest w stanie rywalizować z najlepszymi drużynami świata.

.

Dodano 23 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Niemcy zagrały jak na mistrzów przystało

Po nieoczekiwanej porażce z Meksykiem obrońcy mistrzowskiej korony w walce o pozostanie w turnieju musieli pokonać reprezentację Szwecji. Niemieccy piłkarze mecz kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Jeroma Boatenga.

.

Dodano 17 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Meksyk rozda karty w grupie F

W pierwszym meczu fazy grupowej drużyna Joachima Loewa o ligowe punkty walczyła z reprezentacją Meksyku. Piłkarze z Ameryki Środkowej okazali się skuteczniejszą drużyną, a bramka rozstrzygająca losy spotkania padła w pierwszej połowie.

.

Dodano 7 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Muller traci już tylko sześć bramek do Klose

Niemiecki zespół może także pochwalić się najskuteczniejszym zawodnikiem w historii światowego championatu oraz piłkarzem, który może zostać liderem klasyfikacji strzelców piłkarskich Mistrzostw Świata.

.

Dodano 19 kwietnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek

Gospodarzem najbliższej imprezy, która na przełomie czerwca i lipca zostanie rozegrana jest reprezentacja Rosji. Tytułu sprzed czterech lat bronić będzie reprezentacja Niemiec. Warto za tym przypomnieć sobie drogę drużyny prowadzonej przez Joachima Loewa, która po raz czwarty święciła sportowy sukces.

.

Dodano 6 września 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Co raz mniej wolnych miejsc

W większości stref pozostało dwie kolejki do rozegrania. Siedem drużyn oraz gospodarz turnieju ma już zapewniony udział w turnieju finałowym. Na awans nadal czekają reprezentacje Niemiec, Argentyny, czy Polski. Walka o awans do ostatniej kolejki toczyć się będzie w strefie afrykańskiej.

.

Dodano 3 września 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Eurovolley 2017: Niemcy pokazali charakter po dwóch setach

Na parkiecie zaprezentowały się drużyny Serbii oraz Niemiec. Wynik spotkania jest dość nieoczekiwany, tym bardziej że pogromcy polskiej reprezentacji prowadzili już 2:0.