Dodano 14 czerwca 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil wygrał decydujące starcie.

Gospodarzem spotkania był Polski Cukier Toruń, który podejmował obrońcę złotych medali Anwil Włocławek. W finałowych pojedynkach batalia o sukces na polskich parkietach toczyła się do czterech zwycięstw.

.

Dodano 12 czerwca 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: W finale będzie siódme spotkanie. Obecnie jest 3:3

W meczu nr sześć wielkiego finału broniący tytułu Anwil Włocławek podejmował na własnym parkiecie Polski Cukier Toruń. Gospodarze w przeciągu spotkania byli w stanie rzucić ponad 100 punktów rywalowi, czym doprowadzili do siódmego meczu, który zostanie rozegrany w Toruniu.

.

Dodano 6 czerwca 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: W finale będą, co najmniej jeszcze dwa mecze

Drużyna Igora Milicicia w walce o trzecie zwycięstwo rywalizowała z Polskim Cukrem Toruń. Kontuzje, niewykorzystane rzuty wolne oraz rzut za trzy punkty w decydującym momencie sprawił, że kibice obejrzą, co najmniej dwa dodatkowe mecze finałowe.

.

Dodano 4 czerwca 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil zrobił drugi krok do obrony tytułu

Mistrzowie Polski po dwóch meczach w Toruniu na własnym parkiecie podejmowali Polski Cukier. Mecze finałowe toczą się do czterech wygranych pojedynku, a w trwającej serii Mistrz Polski prowadzi 2:1

.

Dodano 29 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil przypieczętował awans do finału.

Lider sezonu zasadniczego Arka na własnym parkiecie w walce o finał podejmowała Anwil Włocławek. Mistrzowie Polski po dwóch zwycięstwach u siebie w piątym pojedynku zamierzali wywalczyć awans do finału dający prawo szansy obrony mistrzowskiej korony.

.

Dodano 23 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil doprowadził do remisu, o awansie zdecyduje piąty mecz

Lider sezonu zasadniczego doznał czwartej porażki w play-off, ale nadal ma szansę na awans do finału. Przyjezdnym nie pomógł znakomity występ Jamesa Florencea. Amerykanin wywalczył blisko 40 punktów w meczu, niczym jak w NBA.

.

PLK: Stelmet przegrał mecz u siebie i ponownie zagra o brąz

Goście sportowe zwycięstwo odnieśli w drugiej kwarcie, gdzie zdobyli aż 30 punktów. Uzyskana przewaga pozwoliła na końcowe zwycięstwo 86:81 i sprawienie niespodzianki jaką jest awans do wielkiego finału po trzech meczach półfinałowych.

.

Dodano 21 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil goni Arkę. Gdynianie bez zwycięstwa na wyjeździe w play-offach

Gospodarze marząc o obronie mistrzowskiej korony spotkanie musieli rozstrzygnąć na swoją korzyść, a koszykarze Arki chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w rozgrywkach play-off.

.

Dodano 19 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Arka korzysta na atucie własnego parkietu

Po emocjonującym pierwszym spotkaniu i zwycięstwie nad Anwilem Włocławek drużyna Przemysława Frasunkiewicza głównie obroną pokonała Mistrzów Polski w drugim meczu. Lider sezonu zasadniczego prowadzi już 2:0 w rywalizacji do trzech zwycięstw.

.

Dodano 9 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Legia odgryzła się Arce i doprowadziła do remisu 2:2

Arka po dwóch zwycięstwach na własnym parkiecie chciała w trzech meczach zakończyć ćwierćfinałową rywalizację. Legia u siebie pokazała charakter i mimo kadrowych osłabień doprowadziła do piątego spotkania. Na zwycięzcę rywalizacji czeka Anwil Włocławek.

.

Dodano 7 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil przygotował mistrzowską formę na play-off

Obie drużyny zaprezentowały ofensywna koszykówkę z której zwycięsko wyszli obrońcy mistrzowskiej korony. Koszykarze Igora Milicicia wywalczyli awans do półfinału, w którym najprawdopodobniej zmierzą się z Arką Gdynia.

.

Dodano 3 maja 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Legia postawiła się Arce w pierwszym meczu. Genialny Matczak

Lider sezonu zasadniczego na własnym parkiecie w pierwszym meczu podejmował Legię Warszawa, która zajęła ósmą lokatę i po raz pierwszy od siedemnastu lat zagrała w rozgrywkach play-off. Faworytem meczu byli gospodarze, choć warszawski zespół postawił trudne warunki spotkania.

.

Dodano 29 kwietnia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Osiem drużyn w pierwszej rundzie play-off. Mistrz z rozstawieniem

Pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym przypadło koszykarzom Arki Gdynia, którzy w każdej rundzie będą mieli przewagę własnego parkietu. Obrońcy mistrzowskiej korony Anwil Włocławek ligowe zmagania zakończył na czwartym miejscu.

.

PLK: Arka jubileuszowe 25 zwycięstw w sezonie zasadniczym

Na własnym parkiecie Arka Gdynia podejmowała Polski cukier Toruń. Gospodarze znakomitą drugą połową i głównie rzutami za trzy punkty odnieśli przekonujące 25 zwycięstwo w sezonie zasadniczym.

.

Dodano 16 kwietnia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Arka skomplikowała sobie sytuację w tabeli. King wolnymi wygrał mecz

W meczu 27 kolejki przed własną publicznością lider tabeli podejmował Kinga Szczecin. Spotkanie wygrała drużyna gości, która głównie w czwartej kwarcie umiejętnie wykonywała rzuty wolne.

.

Dodano 10 kwietnia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Stelmet i Anwil spotkały się w ligowym klasyku

Obie drużyny walczą o jak najlepsze miejsce przed rozpoczęciem rozgrywek play-off oraz atut własnego parkietu w pierwszej rundzie koszykarskiej rywalizacji.

.

Dodano 31 marca 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Arka Gdynia zmierza po pierwsze miejsce sezonu zasadniczego

Drużyna Przemysława Frasunkiewicza realizuje plan rozstawiania w pierwszej rundzie play-off oraz ewentualnej przewagi parkietu w meczach finałowych ligowych rozgrywek.

.

Dodano 9 marca 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: TBV Start Lublin z szansami na play-offy

Drużyna Davida Dedka odniosła jedenastce ligowe zwycięstwo pokonując na własnym parkiecie Polpharmę Starogard Gdański.

.

Dodano 1 lutego 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Stelmet rządzi w meczach u siebie

W meczu przed własną publicznością przeciwnikiem byłych Mistrzów Polski byli koszykarze Polpharmy Starogard Gdański. Gospodarze skutecznością rzutów za trzy punkty oraz zbiórkami w ataku byli w stanie pojedynek rozstrzygnąć na swoją korzyść.

.

Dodano 19 stycznia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Arka Gdynia powstrzymała rozpędzony Anwil

W pierwszym meczu rundy rewanżowej na własnym parkiecie podejmował pogromcę z pierwszej kolejki Arkę Gdynia. Zespół Przemysława Frasunkiewicza po raz drugi w sezonie pokonał Anwil tym razem na jego hali i ma lepszy bilans pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

.

Dodano 7 stycznia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil odparł atak Startu w II kwarcie

Mistrzowie Polski po wygranej nad Stelemetem Zielona Góra oraz dwóch dogrywkach nad Polpharmą Starogard Gdański w walce o ligowe punkty zmierzyli się ze Startem Lublin. Anwil odniósł 11 ligowe zwycięstwo w sezonie.

.

Dodano 15 grudnia 2018r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Faworyt nie zawiódł w meczu z Dąbrową Górniczą

Mistrzowie Polski realizują plan wywalczenia pierwszego miejsca po sezonie zasadniczym ligowych rozgrywek. Kolejnym przeciwnikiem, który nie był w stanie przeciwstawić się ofensywnej gry złotych medalistów był MKS Dąbrowa Górnicza.

.

Dodano 25 listopada 2018r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Dąbrowa atakiem powstrzymała obronę Torunia

Gospodarzom udało się odnieść drugie zwycięstwo przed własnymi kibicami, gdzie w efektowny sposób udało się pokonać najskuteczniejszą defensywę w lidze Polski Cukier Toruń zdobywając aż 93 punkty.

.

Dodano 28 października 2018r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Polski Cukier doprowadził do dogrywki

Gospodarze byli niepokonanym zespołem na własnym parkiecie, natomiast goście liczyli na podtrzymanie znakomitej formy na boisku przeciwnika. Do wyłonienia zwycięzcy w ligowym pojedynku potrzebne było dodatkowe 5 minut gry.

.

Dodano 14 października 2018r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Lublin rozstrzygnął mecz w czwartej kwarcie

Rywalem o ligowe punkty był zespół TBV Start Lublin. Mecz po 40 minutach gry rozstrzygnął się na korzyść przyjezdnej drużyny, która w ostatniej czwartej kwarcie była w stanie uzyskać dwa razy większą liczbę punktów od gospodarzy.

.

Dodano 7 października 2018r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Arka Gdynia namiesza w ligowej czołówce ?

W meczu przed własną publicznością drużyna Przemysława Frasunkiewicza pokonała mistrza Polski Anwil Włocławek 98:89. Gospodarze zaprezentowali znakomitą druga połowę, gdzie rzucili rywalom 54 punkty.