Dodano 23 października 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Polski Cukier imponuje w domowych spotkaniach. Na rozkładzie ma Anwil.

Polski Cukier na własnej hali podejmował Anwil Włocławek. Gospodarze spotkanie rozstrzygnęli na swoją korzyść pokonując przeciwnika 94:85. Najskuteczniejszym w zwycięskim zespole został Donovan Jackson zdobywca 20 punktów, a Obie Trotter zanotował 10 asyst.

.

Dodano 16 października 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
PLK: King Szczecin w ligowej czołówce

Drużyna Łukasza Bieli cieszyła się po 40 minutach rywalizacji z szóstego zwycięstwa w sezonie, co dało jej awans na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Najskuteczniejszym w zwycięskim zespole został Michael Fakuade zdobywca 24 punktów.

.

Dodano 5 października 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Asseco poprawia bilans domowych pojedynków

Wywalczone zwycięstwo było czwartym w bieżących rozgrywkach oraz trzecim przed własną publicznością na cztery rozegrane pojedynki. Najskuteczniejszym w zwycięskim zespole został Przemysław Żolnierewicz zdobywca 16 punktów.

.

Dodano 14 września 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Pszczółka zbudowała przewagę w czwartej kwarcie

Mecz zakończyłsię zwycięstwem gości 79:68. Znakomite spotkanie rozegrał Kacper Borowski, który wywalczył 20 punktów. Pięć celnych rzutów za trzy oddał doświadczony Filip Dylewicz.

.

Dodano 11 września 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Stelmet straszy rzutami za trzy

W trzeciej kolejce nowego sezonu zasadniczego na własnym parkiecie podejmował GTK Gliwice. Mistrzowie Polski zaprezentowali znakomitą skuteczność za trzy punkty, gdzie przez 40 minut koszykarskiej rywalizacji Stelmet trafił aż 15 razy.

.

Dodano 1 września 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Stelmet zaczyna obronę tytułu

W pierwszej kolejce drużyna Żana Tabaka na wyjeździe pokonała Trefl Sopot 76:71. Najskuteczniejszym w zwycięskim zespole okazał się Black Reynolds, który na swoim koncie zgromadził 16 punktów.

.

Dodano 30 lipca 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Towarzyskie granie Anwilu Włocławek

Drużyna Igora Milicicia rozegrała już dwa mecze kontrolne, w których poniosła porażkę oraz uzyskała zwycięstwo. Sukces w meczu sparingowym miał miejsce w rywalizacji HudroTruckiem Radom, natomiast porażka przytrafiła się w meczu z Eneą Astorią Bydgoszcz.

.

Dodano 2 sierpnia 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Szczegółowy terminarz 2020/2021

Podobna sytuacja spotkała Polską Ligę Koszykówki Mężczyzn, gdzie rozgrywki zakończyły się jeszcze w sezonie zasadniczym. Decyzją władz ligi zostali koszykarze Stelmetu Enea BC Zielona Góra. W pierwszej kolejce nowego sezonu zespół zmierzy się na wyjeździe z Treflem Sopot.