Dodano 28 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Złoto rozstrzygnęło się po czwartym meczu

Po trzech meczach 2:1 prowadzili siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn Koźle. Czwarty pojedynek rozgrywany był w Jastrzębiu. Mecz rozstrzygnął się w trzech setach, a po zakończonym pojedynku po raz dziewiąty w historii z mistrzowskiej korony cieszyła się drużyna Gheorghe Cretu.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 24 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie przedłużyło ligową rywalizację

Na własnym parkiecie podejmowali Jastrzębski Węgiel. Spotkanie rozstrzygnęło się w czterech setach, a o wyłonieniu zwycięzcy potrzebne będzie kolejne spotkanie rozgrywane w Jastrzębiu.

Dodano 14 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: W piątym secie gra toczona była na przewagi

Spotkanie trwało ponad dwie godziny, a o wyniku siatkarskiego pojedynku decydował piąty set oraz gra na przewagi. Kluczowa okazała się ostatnia akcja meczu, gdzie goście wykonali szczelny, punktowy blok.

Dodano 4 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA i Jastrzębie rozpoczęły walkę w finale

Mecze o złoty medal to okazja do rewanżu dla Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle za porażkę w finale poprzedniego sezonu z Jastrzębskim Węglem. Wicemistrzowie Polski pokonali na własnym parkiecie złotego medalistę 3:0.

Dodano 30 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Plus Liga: Zdecydował trzeci mecz. Niespodzianki nie było.

Miejsca ZAKSA podejmowała Aluron CMC Wartę Zawiercie. Mecz rozstrzygnął się w czterech setach, a kluczowe dla ustalenia wyniku okazały się skuteczne zmiany rumuńskiego szkoleniowca, a także szczelny i punktowy blok.

Dodano 26 kwietnia 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Będzie trzecie spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu

Źródło grafiki: siatkarsko.pl

Po niespodziewanej wygranej na wyjeździe podopieczni Igora Kolakovicia przegrali u siebie w trzech setach. Awans rozstrzygnie się w trzecim pojedynku, który zostanie rozegrany na parkiecie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Dodano 23 kwietnia 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Historyczna szansa Zawiercian

Drużyna prowadzona przez Igora Kolakovicia ma szansę na wywalczenie historycznego osiągnięcia, jakim byłoby uzyskanie awansu do finału rozgrywek. Zespół zrobił pierwszy krok wygrywając w meczu półfinałowym na wyjeździe z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Dodano 23 stycznia 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Siatkarski klasyk rozstrzygnął się po pięciu setach

Rywalem drużyny Slobodana Kovaca był Mistrz Polski Jastrzębski Węgiel. Mecz rozstrzygnął się po pięciu setach rywalizacji. Punktowy pojedynek toczyli dwaj atakujący Aleksandar Atanasijević oraz Jan Hadrava.

Dodano 4 grudnia 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Skra polega na Atanasijeviciu

Skra na własnym parkiecie podejmowała Ślepsk Malow Suwałki. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:0. Skra wywalczyła siódme zwycięstwo w sezonie oraz trzecie bez straty seta.

Plus Liga: Jastrzębie przerwało serię Olsztyna

Na parkiecie w Iławie podejmowali aktualnego Mistrza Polski Jastrzębski Węgiel. Spotkanie zakończyło się po trzech setach, a  bohaterem pojedynku został czeski atakujący Jan Hadrava. Gospodarze zakończyli serię siedmiu meczów wygranych z rzędu.

Dodano 13 listopada 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Asseco z dodatnim bilansem

Mecz rozstrzygnął się w trzech setach. Gospodarze poprawili liczbę wygranych pojedynków do czterech i zmierzają pewnie do ligowej czołówki. Zakończone spotkanie było trzecim wygranym bez straty seta.

Dodano 10 listopada 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Szczęśliwa siódemka ZAKSY

Ligowy klasyk z Jastrzębskim Węglem zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. Wywalczony rezultat sprawił, że na siedem rozegranych pojedynków ZAKSA wywalczyła siedem zwycięstw i znacząco umocniła się na pozycji lidera rozgrywek.

Dodano 6 listopada 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA po raz pierwszy w sezonie wygrała 3:1

Gospodarze pod wodzą rumuńskiego szkoleniowca odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu czym umocnili się na pozycji lidera ligowych rozgrywek. Najskuteczniejszym okazał się Łukasz Kaczmarek zdobywca 21 punktów.

Dodano 30 października 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Waga ciężka w Bełchatowie

Czwarta drużyna poprzedniego sezonu PGE Skra podejmowała wicemistrza Polski z poprzednich rozgrywek Grupę AZOTY ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. Jak przystało na mecze na szczycie zgromadzeni kibice obejrzeli aż pięć setów. Decydującą akcję wykonał Aleksander Śliwka.

Dodano 5 lipca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Transferowa ofensywna Asseco Resovii Rzeszów

Działacze rzeszowskiej drużyny pozostali dwukrotnego mistrza świata Pawła Zatorskiego oraz złotego medalistę mistrzowskiej imprezy z 2018 roku, środkowego Jakuba Kochanowskiego.

Dodano 27 czerwca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Rzeszowianie znów chcą walczyć o medale

Ostatni sezon to piąta lokata, a ostatni medal został wywalczy w sezonie 2015/2016. Wzmocnienia poczynione przez rzeszowską drużynę wskazują na to, że siatkarze będą jednym z poważniejszych kandydatów do wywalczenia medalu klubowych rozgrywek w Polsce.

Dodano 13 maja 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Poważne wzmocnienie Bełchatowa

Drużyna miała nadzieję na wywalczenie medalu choć w półfinale przegrała z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle oraz z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. W obydwu przypadkach o wynikach rozstrzygały trzecie spotkania. W nowym sezonie bełchatowski zespół do medali ma poprowadzić atakujący Aleksandar Atanasijević.