Dodano 5 czerwca 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Zmiany w Asseco Resovii Rzeszów

Po ostatnim meczu sezonu z rzeszowskim zespołem pożegnało się trzech zawodników. Najdłużej klub reprezentował Maciej Muzaj.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 2 czerwca 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Znaczące odejścia w PGE Skrze Bełchatów

Z wielokrotnym mistrzem Polski wraz z zakończeniem rozgrywek pożegnała się spora grupa zawodników światowego formatu. Największym ubytkiem może być absencja Aleksandra Astansijevicia. Z zespołem pożegnali się także min. Dick Kooy, Mihajlo Mitić czy Karol Kłos i Mateusz Bieniek.

Dodano 17 maja 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Asseco Resovia Rzeszów z prawem gry w Lidze Mistrzów

Asseco Resovia Rzeszów pokonała na własnym parkiecie Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:0. Wywalczone zwycięstwo sprawiło, że gospodarze cieszyli się z trzeciego miejsca w lidze oraz prawa gry w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów.

Dodano 10 maja 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębie z ulubioną liczbą trzy

Jastrzębski Węgiel na własnym parkiecie podejmował Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Gospodarze nie pozostawili złudzeń, która drużyna zasługuje na złote medale. Spotkanie zakończyło się zdecydowaną wygraną Jastrzębskiego Węgla.

Plus Liga: Walka o brąz oraz fazę grupową Ligi Mistrzów

W walce o najniższy stopień podium rywalizują Asseco Resovia Rzeszów oraz Aluron CMC Warta Zawiercie. W dotychczasowych meczach górą są przyjezdni, a stan rywalizacji to 1:1.

Dodano 6 maja 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Jastrzębskiemu do złota pozostał tylko jeden mecz

W meczu o złoto gospodarze podejmowali Jastrzębski Węgiel, który w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzi już 2:0. Trzecie, być może decydujące o złotym medalu spotkanie zostanie rozegrane w Jastrzębiu.

Dodano 27 kwietnia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA zagra w finale, Asseco w meczu o 3 miejsce

W trzecim meczu półfinałowym na własnym parkiecie podejmowała Asseco Resovię Rzeszów. Gospodarze pokonali renomowanego przeciwnika 3:2 i całą serię rozstrzygnęli na swoją korzyść w trzech meczach.

Dodano 23 kwietnia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA, co raz bliżej finału

Rywalem gospodarzy była Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle która wygrała spotkanie po czterech setach. Najbardziej wartościowym zawodnikiem ostał Bartosz Bednorz. W rywalizacji do trzech wygranych ZAKSA prowadzi już 2:0.

Dodano 11 kwietnia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA blisko strefy medalowej

Gospodarze po raz drugi rozgrywali pięciosetowy pojedynek wygrywając w całym meczu 3:2. Wywalczone zwycięstwo sprawiło, że czwarta drużyna sezonu zasadniczego Plus Ligi w serii do trzech wygranych prowadzi już 2:0.

Dodano 9 kwietnia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA po pięciu setach w pierwszym ćwierćfinale

Awans do strefy medalowej wywalczy zespół, który wygra trzy spotkania. W pierwszym pojedynku fazy pucharowej o zwycięstwie decydował piąty set.

Dodano 15 stycznia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Asseco Resovia na czele ligowej tabeli

Asseco podejmowało PGE Skrę Bełchatów. Gospodarze rozstrzygnęli spotkanie w trzech setach odnosząc siedemnaste zwycięstwo w sezonie i jedenastce bez straty punktów. Najwięcej, bo 17 punktów wywalczył Maciej Muzaj.

Dodano 11 stycznia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Pięciosetowy dreszczowiec w meczu 15 kolejki

Źródło grafiki: siatkarsko.pl

Na własnym parkiecie Jastrzębski Węgiel podejmował Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. Mecz rozstrzygnął się w pięciu setach, a zwycięsko z rywalizacji wyszli siatkarze fińskiego szkoleniowca.

Dodano 15 października 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Asseco rozpoczęła nowy sezon

W pierwszym meczu podejmowała Projekt Warszawa. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy za trzy punkty. Drużyna z Podkarpacia w rozpoczętym sezonie będzie chciała wywalczyć długo wyczekiwany medal krajowej rywalizacji.