Dodano 17 czerwca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Warta Poznań najwyżej sklasyfikowanym z beniaminków

Źródło grafiki: wikipedia

Najwyżej sklasyfikowanym zespołem została Warta Poznań, która do ostatniej kolejki ze Śląskiem Wrocław rywalizowała o udział w europejskich pucharach. Dwaj pozostali beniaminkowie zostali sklasyfikowani na dwóch ostatnich miejscach, a szeregi ekstraklasy opuściło Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 18 maja 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia przypieczętowała mistrzowską koronę

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem wojskowych 1:0. Bramka na wagę zwycięstwa padła w pierwszej połowie po tym jak Rafael Lopes wykorzystał dośrodkowanie z bocznego sektora boiska Juranovicia.

Dodano 27 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Raków utrzymał miejsce w czołówce

Źródło grafiki: wikimedia commons

Drugi z rzędu komplet punktów drużyna Marka Papszuna zgromadziła podczas rywalizacji w Bełchatowie w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Kluczowy dla wywalczenia kompletu punktów okazał się rzut wolny wykonany przez Ivi Lopeza.

Dodano 20 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: VAR zdecydował o podziale punktów

W meczu 18 kolejki górale po raz trzeci po wznowieniu rozgrywek grali na własnym stadionie. Gospodarze byli bliscy wywalczenia trzeciego zwycięstwa z po sukcesach nad Legią Warszawa oraz Górnikiem Zabrze.

Dodano 1 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Podbeskidzie punktuje na Legii Warszawa

W pierwszym spotkaniu po wznowieniu ligowych pojedynków zespół rywalizował o komplet trzech punktów z Legią Warszawa. Wynik spotkania rozstrzygnął się w drugiej połowie, po tym jak Rafał Janicki wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Dla Podbeskidzia było to trzecie zwycięstwo w sezonie.

Dodano 19 września 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Konkurs jedenastek w meczu 4 kolejki

Na wyjeździe zespół Marka Papszuna o ligowe punkty rywalizował z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W czasie spotkania arbiter podyktował aż trzy rzuty karne, gdzie wszystkie zostały wykorzystane.

Dodano 12 września 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia miała piłkę meczową w 93 minucie gry

Przeciwnikiem drużyny Bogdana Zająca był beniaminek ligowych rozgrywek Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obie drużyny strzeliły po dwie bramki w dwóch różnych połowach, a piłkarski pojedynek zakończył się podziałem punktów i remisem 2:2.

Dodano 17 lipca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
1 liga: Stal w Sosnowcu przypieczętowała awans do ekstraklasy

W przedostatnim spotkaniu sezonu zasadniczego drużyna z Podkarpacia na wyjeździe pokonała Zagłębie Sosnowiec 3:0. Bohaterem spotkania został Michał Żyro strzelec dwóch bramek, a przy trafieniu Mateusza Maka miał znaczący udział w strzeleniu gola.

Dodano 6 czerwca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
1 liga: Podbeskidzie co raz bliżej awansu

W meczu 24 kolejki drużyna górali na własnym stadionie pokonała inną drużynę, która ma występy na boiskach polskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalicę Niecieczę. Wynik spotkania został ustalony w 30 minucie po strzale Roginicia, a trener gospodarzy tuż przed końcem meczu obejrzał czerwoną kartkę.

Dodano 7 sierpnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
1 liga: Górale celują w ekstraklasę

Drużyna po remisie z Zagłębiem Sosnowiec rozgrywała drugie wyjazdowe spotkanie w Chojnicach z miejscową Chojniczanką. Goście po dwóch meczach na swoim koncie mają cztery punkty, a korzystne wyniki z początku rozgrywek dają nadzieję na powrót do piłkarskiej ekstraklasy.

Dodano 28 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
1 liga: Sześć bramek w meczu GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko Biała

Obie drużyny stworzyły emocjonujące widowisko. Zgromadzeni na stadionie kibice obejrzeli sześć bramek, a wynik mógł się rozstrzygnąć w doliczonym czasie gry.

Dodano 22 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
1 liga: Górale odczarowali domowy stadion

Podbeskidzie Bielsko Biała w walce o ligowe punkty podejmowało Ruch Chorzów. Mecz rozstrzygnął się po 90 minutach gry, a zgromadzi na miejscowym stadionie kibice obejrzeli tylko jednego gola.