Dodano 26 lutego 2024r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Astoria utrzymała miejsce na pudle

kolejki zaplecza koszykarskiej ekstraklasy pokonała KKS Polonię Warszawa 75:64 odnosząc 19 zwycięstwo w sezonie oraz 12 w meczu przed własną publicznością. Najskuteczniejszym w meczu został zdobywca 19 punktów Szymon Kiwisza.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 9 listopada 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Dogrywka decyduje: WKS Śląsk II Wrocław zwycięzcą w meczu z KKS Polonia Warszawa

Ostatecznie to gospodarze, Śląsk II Wrocław, zdołali utrzymać się na szczycie tabeli, notując perfekcyjny bilans 6-0 i zwyciężając 95:90 po dogrywce.

Dodano 25 września 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Pierwsza wygrana szklanego zespołu

Pojedynek zakończył się wygraną przyjezdnych 92:67.

Dodano 7 lipca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Mecze sparingowe: Porażka na zakończenie okresu przygotowawczego

Trzeci sparing to pojedynek z beniaminkiem pierwszej ligi Polonią Warszawa. Bramkę na wagę zwycięstwa dla Czarnych Koszul strzelił po indywidualnej akcji Paweł Tomczyk w 8 minucie gry.

Dodano 3 kwietnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: ŻAK przedłużył szansę na play-off

W spotkaniu 33 serii gier na wyjeździe rywalizował z KKS Polonią Warszawa i spotkanie rozstrzygnął na swoją korzyść pokonując Czarne Koszule 87:75. Wywalczone zwycięstwo było 17 w sezonie i dziewiątym na parkiecie rywala.

Dodano 5 marca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
1 liga: Polonia postawiła się Krakowianom

AZS ma zapewniony udział w rozgrywkach w przyszłym sezonie, a Polonia Warszawa nadal liczy się w walce o pierwszą rundę play-off. Warszawianie do meczu przystępowali z bilansem 14 wygranych i 13 porażek, a gospodarze mieli bilans 11 wygranych oraz 16 porażek.

Dodano 9 lutego 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Derby dla Polonii

Polonia poprawiła bilans meczów na własnym parkiecie odnosząc 13 zwycięstwo w sezonie oraz dziewiąte przed własną publicznością. Czarne Koszule liczą się w walce o awans do rozgrywek play-off.

Dodano 20 sierpnia 2022r, w Koszykówka, przez misiek
2 liga: Tur Basket zagrał z Polonią Warszawa

Spotkanie zakończyło się porażką 83:60. Kluczowa dla rozstrzygnięcia wyniku okazała się pierwsza kwarta przegrana 9:27. Najskuteczniejszymi zawodnikami zostali Paweł Karasiewicz oraz Łukasz Kuczyński. Obaj wywalczyli po 19 punktów.