Dodano 17 października 2020r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Legia wygrywa także na wyjazdach

Przeciwnikiem popularnych wojskowych byli koszykarze Polpharmy Starogard Gdański. Sukces odniosła drużyna Legii, która pokonała niżej notowanego przeciwnika w tabeli 97:90.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 16 października 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
PLK: King Szczecin w ligowej czołówce

Drużyna Łukasza Bieli cieszyła się po 40 minutach rywalizacji z szóstego zwycięstwa w sezonie, co dało jej awans na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Najskuteczniejszym w zwycięskim zespole został Michael Fakuade zdobywca 24 punktów.

Dodano 19 października 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Gliwiczanie niepokonani na wyjazdach

Drużyna grająca trzeci sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej udała się do Starogardu Gdańskiego na mecz z miejscową Polpharmą. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gliwickiego zespołu 89:70.

Dodano 9 marca 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: TBV Start Lublin z szansami na play-offy

Drużyna Davida Dedka odniosła jedenastce ligowe zwycięstwo pokonując na własnym parkiecie Polpharmę Starogard Gdański.

Dodano 14 lutego 2019r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Polpharma z szansami na medale

W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu miejscowi o awans do dalszych gier rozegrali mecz z Polpharmą Starogard Gdański. Mimo zwycięstwa w trzech kwartach stołeczna drużyna musiała pogodzić się z porażką podczas pucharowego spotkania.

Dodano 1 lutego 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Stelmet rządzi w meczach u siebie

W meczu przed własną publicznością przeciwnikiem byłych Mistrzów Polski byli koszykarze Polpharmy Starogard Gdański. Gospodarze skutecznością rzutów za trzy punkty oraz zbiórkami w ataku byli w stanie pojedynek rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Dodano 7 stycznia 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Anwil odparł atak Startu w II kwarcie

Mistrzowie Polski po wygranej nad Stelemetem Zielona Góra oraz dwóch dogrywkach nad Polpharmą Starogard Gdański w walce o ligowe punkty zmierzyli się ze Startem Lublin. Anwil odniósł 11 ligowe zwycięstwo w sezonie.

Dodano 21 stycznia 2018r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Trefl Sopot umiejętnie wykonywał rzuty wolne

Liczba zwycięstw ma kluczowe znaczenie dla miejsc na zakończenie sezonu zasadniczego. Miejsce w tabeli zamierzają poprawić koszykarze Trefla Sopot, którzy w ostatnim ligowym spotkaniu umiejętnie wykonywali rzuty wolne, którzy przez całe spotkanie oddali 19 skutecznych prób.