Dodano 9 listopada 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Jose Naranjo - bohaterem Jagiellonii. Drugie zwycięstwo w Pucharze Polski

Tym razem rywalem był zespół Resovii Rzeszów, a bohaterem spotkania okazał się hiszpański pomocnik, Jose Naranjo. Dwubramkowe osiągnięcie oraz zasłużona asysta przy trzecim trafieniu sprawiły, że Jagiellonia wraca do Białegostoku z awansem i podniesionym morale.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 5 października 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: W lidze remis, awans w pucharze

Pierwszy miał miejsce w ramach 11. kolejki z Warmią Grajewo, a drugi w 1/16 finału podlaskiego pucharu polski z Pogonią Łapy. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:1, a drugi zwycięstwem 1:0.

Dodano 27 września 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Fortuna Puchar Polski: Jagiellonia pewnie awansuje

Bramki na wagę awansu dla piłkarzy Adriana Siemieńca strzelili Nene po uderzeniu zza pola karnego w 62. minucie meczu oraz Imaz w doliczonym czasie gry.

Dodano 26 września 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Fortuna PP: Niespodzianki nie było, Widzew strzelił po dwa gole w każdej połowie

Niespodzianki nie było. Łodzianie okazali się lepsi zarówno w obronie, jak i w ataku wygrywając 4:0.

Dodano 22 sierpnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Podlaski PP: Tur II Bielsk Podlaski w pierwszej rundzie

W meczu rundy wstępnej gospodarze na stadionie w Pilikach pokonali Husar Nurzec 2:1 (1:0). Drużyna Pawła Bierżyna w kolejnym meczu zmierzy się z na wyjeździe z ŁKS-em II Łomża. Mecz zaplanowano 27 sierpnia.

Dodano 18 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Podlaski Puchar Polski: Bolesne pożegnanie

Wszystkie strzelili piłkarze Jagiellonii II Białystok odnosząc najwyższe zwycięstwo w tej edycji rozgrywek. Wywalczony rezultat zapewnił awans do finału w którym zmierzą się z ŁKS-em Łomża.

Dodano 17 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Podlaski Puchar Polski: Komu tytuł korony króla strzelców ?

Jagiellonia II Białystok to klub reprezentujący rozgrywki III ligi. Trwa także walka o tytuł króla strzelców podlaskiego Pucharu Polski. Stawce przewodzą Paweł Fajkowski oraz Maciej Kondracki.

Dodano 2 maja 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Pierwsze bramki padły w konkursie jedenastek.

Jubileuszowy triumf przypadł piłkarzom Legii, którzy od siódmej minuty grali w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Yuriego Ribeiro.

Dodano 27 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Podlaski PP: Tur zagra w półfinale rozgrywek

Mecz rozstrzygnął się po konkursie rzutów karnych. Znakomitą zmianą wykazał się szkoleniowiec gospodarzy wprowadzając na plac gry Marcina Drozdowskiego. Rezerwy bramkarz był kluczową postacią konkursu jedenastek.

Dodano 5 kwietnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Legia z piątym wyjazdem

W meczu półfinałowym o awans do wielkiego finału rywalizowała z przedstawicielem drugiej ligi KKS 1925 Kalisz. Bramkę na wagę awansu na Stadion Narodowy strzelił na początku meczu Igor Strzałek.

Dodano 31 marca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Podlaski PP: Losy awansu rozstrzygnął Patryk Niemczynowicz

Bohaterem spotkania został Patryk Niemczynowicz. Pomocnik bielskiej drużyny dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, co sprawiło, że w trakcie wiosennych pojedynków zgromadził już osiem bramek.

Dodano 3 marca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Legia pozbawiła złudzeń trzecioligowca

W meczu ćwierćfinałowym pewnie pokonała przedstawiciela trzeciej ligi Lechię Zielona Góra. Dwie bramki były udziałem napastników powracających do Legii: Tomasa Pekharta oraz Carlitosa. Trzeciego gola dla legionistów strzelił Bartosz Kapustka.

Dodano 22 lutego 2023r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Tabak wygrywa krajowe puchary

Źródło grafiki: wikimedia commons

Drużyna mająca nadzieję na wywalczenie medalu Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn sięgnęła po pierwsze koszykarskie trofeum w sezonie. Były gracz NBA wraz z zespołem świętował sukces w Suzuki Puchar Polski.

Dodano 31 stycznia 2023r, w Siatkówka, przez misiek
Puchar Polski: Drugoligowiec postawił trudne warunki Jastrzębskiemu

Awans do półfinału rozstrzygnął się w trzech setach, po tym jak zwycięsko z rywalizacji wyszli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Gospodarze postawili się renomowanemu przeciwnikowi, przegrywając minimalnie w każdym secie.

Dodano 14 października 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Pierwsza przeszkoda pokonana

W pierwszej rundzie rozgrywek drużyna prowadzona przez Kostę Runjaicia rywalizowała o awans do kolejnej rundy z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Bohaterem przyjezdnych został Carlistos. Hiszpański napastnik strzelił dwie bramki.

Dodano 28 sierpnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Podlaski PP: Tur II w drugiej rundzie

W rundzie wstępnej pokonali na wyjeździe Kolejarz Czeremcha 3:1, a w pierwszej rundzie rozgrywanej na własnym stadionie pokonali po emocjonującym pojedynku Husar Nurzec 5:3. Najskuteczniejszym w rozgrywkach jest Rafał Grygoruk strzelec trzech bramek w dwóch meczach.

Dodano 2 maja 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Raków dokonał historycznego osiągnięcia

W wielkim finale rozgrywanym na Stadionie Narodowym piłkarze Marka Papszuna pokonali faworyzowanego Lecha Poznań 3:1. Uzyskane zwycięstwo sprawiło, że częstochowska drużyna zapewniła sobie udział w europejskich rozgrywkach przyszłego sezonu.

Dodano 7 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Raków na drodze do europejskich pucharów

W meczu półfinałowym w trwającym sezonie piłkarze Marka Papszuna o awans do kolejnej rundy rywalizowali z Legią Warszawa. Drużyna z Częstochowy imponuje serię zwycięstw w podczas pucharowych pojedynków odnosząc jedenaste zwycięstwo z rzędu.

Dodano 17 lutego 2022r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: O awansie decydowała dogrywka

Na parkiecie zaprezentuje się osiem najlepszych zespołów Polskiej Ligi Koszykówki Mężczyzn. Do wyłonienia pierwszego półfinalisty potrzebna była dogrywka, gdyż King odrobił 25 punktów straty w rywalizacji z Anwilem Włocławek. Kluczowe rzuty wolne wykonał Paweł Kikowski.

Dodano 29 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Młodzież przypieczętowała awans Widzewa

Awans do dalszych gier uzyskali piłkarze Niedźwiedzia, którzy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Decydującą o losach spotkania bramkę strzelił Karasek. Widzew kończył spotkanie w przewagą jednego piłkarza po czerwonej kartce dla Kubowicza.

Dodano 22 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Niespodzianki nie było awansował faworyt

Uzyskany wynik okazał się nie wystarczający do awansu do kolejnej fazy piłkarskiej rywalizacji. Drużyna Czesława Michniewicza strzeliła trzy kolejne bramki. Mecz rozstrzygnął się po dziewięćdziesięciu minutach, a decydującego o awansie gola strzelił Emreli.

Dodano 19 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Piłka nożna: Raków z kolejnym trofeum

Mecz rozgrywany na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej pomiędzy Legią Warszawa, a Rakowem Częstochowa w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 1:1. Jedenastki lepiej wykonywali piłkarze Marka Papszuna, którzy po raz pierwszy w historii sięgnęli po krajowe trofeum.

Dodano 11 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Raków meczem o Superpuchar rozpocznie klubowy sezon

Oprócz medalu ligowej rywalizacji zespół wywalczył Puchar Polski. Uzyskane wyniki sprawiają, że częstochowska drużyna po raz pierwszy w historii klubu zagra w europejskich pucharach. W meczach kontrolnych drużyna grała z trudnymi i wymagającymi przeciwnikami.

Dodano 14 marca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Puchar Polski: Klubowe trofeum trafi do gabloty Grupy Azoty Zaksy Kędzierzyn Koźle

Dodano 6 marca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Rezerwowi mieli kluczowy wpływ na wynik

Na wynik spotkania kluczowy wpływ miała gra rezerwowych zawodników. Na remis dla Legii trafił Rafael Lopes, a awans do kolejnej fazy krajowego trofeum uzyskał Tiago Alves z Piasta Gliwice.

Puchar Polski: Europejski plan Rakowa Częstochowa

W trwającym sezonie o awansie do dalszych gier decyduje jedno spotkanie. W ćwierćfinałowym pojedynku Lech Poznań na własnym stadionie podejmował Raków Częstochowa. Drużyna Marka Papszuna odniosła przekonujące zwycięstwo pokonując renomowanego przeciwnika 2:0.

Dodano 26 lutego 2021r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Zastal po raz trzeci w historii

W meczu finałowym zespół Żana Tabaka w Lublinie pokonał PGE Spójnię Stargard 86:73. Wywalczone trofeum do zasługa głównie skuteczności za trzy punkty oraz znakomitej grze w obronie i efektownych trójek na zakończenie spotkania.

Dodano 12 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski Legia Warszawa eliminuje łódzkie kluby

Drużyna Czesława Michniewicza awans do kolejnej rundy wywalczyła po 90 minutach gry, choć obie drużyny kończyły spotkanie w osłabionym składzie. Gola na wagę zwycięstwa strzelali rezerwowi piłkarze Luquinhas oraz najskuteczniejszy w Legii w tym sezonie Tomas Pekhart.

Dodano 11 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Raków co raz bliżej europejskich pucharów

W meczu o awans do ćwierćfinału spotkały się dwie drużyny z ekstraklasy. Gospodarzem spotkania był Raków Częstochowa, który podejmował Górnika Zabrze. W czasie meczu padło aż sześć bramek, z czego cztery zostały strzelone po stałych fragmentach gry.

Dodano 9 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Cracovii do awansu wystarczy jedna bramka.

Dodano 25 listopada 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Awans rozstrzygnął jeden gol

Bramkowe konto poprawił Mateusz Cholewiak. Legia odniosła drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach, a piłkarzom albańskiego szkoleniowca pozostanie rywalizacja na pierwszoligowych boiskach jako beniaminka tych rozgrywek.

Dodano 26 sierpnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Raków uzupełnił grono drużyn w 1/16 finału

Beniaminek poprzedniego sezonu polskiej ekstraklasy zdecydowanie na wyjeździe pokonał Sandecję Nowy Sącz 3:0. Wywalczone zwycięstwo zapewniło awans do kolejnej rundy rozgrywek walki o krajowe trofeum.

Dodano 15 sierpnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Legia szybko rozstrzygnęła losy awansu

W meczu 1/32 finału drużyna Vukovicia na wyjeździe rywalizowała z GKS-em Bełchatów. Faworyt nie zwiódł, a swojemu przeciwnikowi był w stanie zaaplikować aż sześć bramek. Bohaterem spotkania został Maciej Rosołek strzelec trzech bramek.

Dodano 13 sierpnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Ślęza awansowała po rzutach karnych

Obie bramki dla gospodarzy padły po skutecznie wykonanych rzutach karnych w osobie Roberta Pisarczuka.

Dodano 24 lipca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Dogrywka rozstrzygnęła finałowe spotkanie

Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Zgromadzeni na stadionie kibice obejrzeli emocjonujące widowisko, pięć bramek oraz czerwoną kartkę dla piłkarza gdańskiego zespołu. Cracovia po 120 minutach osiągnęła historyczny wyczyn.

Dodano 28 maja 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Miedziance zabrakło czasu na niespodziankę

Na wyjeździe drużyna Vukovicia rywalizowała o awans z pierwszoligową Miedzią Legnica. Spotkanie rozstrzygnęło się po 90 minutach gry, choć piłkarze Nowaka strzelili kontaktową bramkę. Legia kończyła spotkanie w dziesiątkę po bezpośredniej czerwonej kartce dla Lewczuka.

Dodano 14 marca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Lechia, co raz bliżej obrony trofeum

W meczu ćwierćfinałowym obrońca trofeum zmierzył się z aktualnym mistrzem Polski Piastem Gliwice. Spotkanie rozstrzygnęło się w drugiej połowie, a jednym z bohaterów został doświadczony Flavio Paixao.

Dodano 17 lutego 2020r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Krajowe trofeum dla Anwilu po 13 latach przerwy

W najważniejszym starciu klubowych rozgrywek drużyna Igora Milicicia rozgrywała mecz z Polskim Cukrem Toruń. Oba zespoły stworzyły emocjonujące widowisko, a z końcowego zwycięstwa cieszyła drużyna Mistrza Polski.

Dodano 15 lutego 2020r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Stelmet udźwignął rolę faworyta

Warunkiem jest rozegranie trzech zwycięskich pojedynków. Pierwsze starcie miało miejsce z Treflem Sopot, gdzie drużyna Żana Tabaka wygrała pojedynek doświadczeniem oraz większą ilością celnie wykonanych rzutów wolnych.

Dodano 13 lutego 2020r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Radomianie pokonali Legię. Przewaga oscylowała w granicach 30 punktów.

W ćwierćfinałowym spotkaniu gospodarze podejmowali Hydrotruck Radom. Mecz zakończył się blisko 30 punktową porażką warszawskiego zespołu z radomską drużyną.

Dodano 16 stycznia 2020r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Ćwierćfinały już znane. Będą hity i niespodzianki.

Siedmioro z nich wyłoniła ligowa tabela, a ósmym uczestnikiem jest gospodarz Legia Warszawa.

Dodano 6 grudnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Legia wygrywa trzeci mecz na wyjeździe

Po pokonaniu Puszczy Niepołomice, Widzewa Łódź przyszedł czas na rywalizację z z Górnikiem Łęczna. Awans do dalszej fazy rozgrywek wywalczyli piłkarze Vukovicia, którzy strzelili dwa gole, a Radosław Cierzniak cieszył się z zachowania czystego konta.

Dodano 25 września 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Cracovia eliminuje finalistę poprzedniej edycji.

Gospodarzem spotkania 1/32 finału była Cracovia Kraków, która podejmowała Jagiellonię Białystok. Mecz rozstrzygnął się po 90 minutach, a z awansu do dalszych gier mogli cieszyć się piłkarze Michała Probierza.

Dodano 3 maja 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Sobiech wszedł na boisko i strzelił gola.

Mecz rozgrywany był na Stadionie Narodowym w Warszawie, a o wyłonieniu zwycięzcy potrzebny był gol strzelony w doliczonym czasie gry. Bohaterem gdańskiego zespołu został rezerwowy Artur Sobiech.

Dodano 9 kwietnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Romanchuk zapewnił awans do finału

Finałowe spotkanie odbędzie się na Stadionie Narodowym, a drużyna Ireneusza Mamrota pokonała na własnym stadionie Miedź Legnica. Wszystkie bramki w czasie spotkania padły w drugiej połowie, a bohaterem gospodarzy został Taras Romanchuk.

Dodano 14 lutego 2019r, w Koszykówka, przez misiek
Puchar Polski: Polpharma z szansami na medale

W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu miejscowi o awans do dalszych gier rozegrali mecz z Polpharmą Starogard Gdański. Mimo zwycięstwa w trzech kwartach stołeczna drużyna musiała pogodzić się z porażką podczas pucharowego spotkania.

Dodano 27 stycznia 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Puchar Polski: ZAKSA nadal niepokonana na polskich parkietach

Drużyna włoskiego szkoleniowca w pokonanym polu zostawiła PGE Skrę Bełchatów, Aluron Virtu Wartę Zawiercie oraz Jastrzębskiego Węgla. Wicemistrzowie Polski w czasie trzech spotkań stracili tylko dwa sety i po raz siódmy sięgnęli po klubowe trofeum.

Dodano 26 stycznia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: ZAKSA z Zawierciem zagrała o finał rozgrywek

W drodze do wielkiego finału zespół włoskiego szkoleniowca rywalizuje o kolejne trofeum do klubowej gabloty. Po zwycięstwie nad PGE Skrą Bełchatów przyszło starcie z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie.

Dodano 11 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Arka bliska odpadnięcia, ale zdecydowała dogrywka

W pierwszym meczu nowych rozgrywek piłkarze Leszka Ojrzyńskiego musieli rywalizować z przedstawicielem ekstraklasy Śląskiem Wrocław. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna byłą dogrywka oraz sześć strzelonych bramek, z czego większość była udziałem polskich piłkarzy.

Dodano 9 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Legia nie zawiodła z niżej notowanym rywalem

Piłkarze Jacka Magiery po odpadnięciu z rozgrywek o Ligę Mistrzów walczą o poprawę klubowego dorobku. W pierwszym meczu pucharowej przygody drużyna mistrza Polski nie miała zbyt wymagającego przeciwnika. Wisła Puławy w drugiej lidze nie odniosła jeszcze zwycięstwa.