Dodano 9 października 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
1 liga: Dublet Robaka w ligowym spotkaniu

Bohaterem spotkania został doświadczony Marcin Robak. Kapitan i napastnik łódzkiej drużyny dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, czym zapewnił drużynie albańskiego szkoleniowca trzecie zwycięstwo na pierwszoligowych boiskach.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 26 sierpnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Raków uzupełnił grono drużyn w 1/16 finału

Beniaminek poprzedniego sezonu polskiej ekstraklasy zdecydowanie na wyjeździe pokonał Sandecję Nowy Sącz 3:0. Wywalczone zwycięstwo zapewniło awans do kolejnej rundy rozgrywek walki o krajowe trofeum.

Dodano 29 lipca 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Kucharczyk wywiązuje się z roli napastnika

W meczu na własnym stadionie piłkarze Jacka Magiery podejmowali beniaminka piłkarskiej rywalizacji Sandecję Nowy Sącz. Przez 90 minut gry obie drużyny strzeliły tylko jednego gola, a beniaminek grał przez 70 minut w osłabionym składzie.