Dodano 10 stycznia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Narodów Afryki: Strzał rozpaczy i rzut karny

W pierwszym spotkaniu fazy grupowej do 97 minuty kibice tego kraju musieli czekać na rozstrzygnięcie spotkania. Dzięki analizie VAR Sadio Mane wykorzystał rzut karny po zagraniu piłki ręką obrońcy reprezentacji Zimbabwe. Senegalowi w fazie grupowej pozostały dwa spotkania z Gwineą oraz Malawi.

Dodano 24 marca 2021r, w Igrzyska Olimpijskie, przez misiek
Tokio 2021: Senegal i Maroko z olimpijskimi kwalifikacjami

Źródło grafiki: animationvisarts

Zarówno w rywalizacji kobiet jak i mężczyzn Senegal i Maroko wywalczyły miejsca, które pozwolą walczyć o medale na najbliższych Igrzyskach Olimpijskich rozgrywanych w Tokio. W kajakarstwie zostanie rozdanych 16 kompletów medali, a pierwszy z nich przewidziano na 26 lipca.

Dodano 13 maja 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ U-20: Kadra polskiej reprezentacji

Biało-czerwoni na dużej imprezie po raz ostatni zagrali w 2007 roku, a najlepszym wynikiem było osiągnięcie trzeciego miejsca na zakończenie turnieju w 1983 roku. Najbliższa impreza będzie okazją do wywalczenia promocji do fazy pucharowej.

Dodano 19 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Senegal realizuje plan z 2002 roku

W inauguracyjnym spotkaniu drużyna z Afryki 1:0 pokonała Francję. Po raz drugi Senegal na mistrzowskiej imprezie pojawił się w 2018 roku. W meczu otwarcia pokonał reprezentację Polski 2:1.

Dodano 5 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Poznaliśmy kadrę i numery polskich piłkarzy

Biało-czerwoni w fazie grupowej zagrają mecze z Senegalem, Kolumbią oraz Japonią. Wyniki tych spotkań zdecydują o kolejności w grupie, a wielu zawodników po udanym turnieju może zmienić barwy klubowe.

Dodano 31 maja 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Real Madryt skorzystał na błędach FC Liverpoolu

Królewscy w finałowym spotkaniu pokonali FC Liverpool, a wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Dla zwycięzców dwie strzelił Gareth Bale oraz Karim Benzema. Liverpool odpowiedział trafieniem Sadio Mane napastnika reprezentacji Senegalu.