Dodano 17 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Superpuchar Hiszpanii: Barcelona odbijała bramkę, a Real zdobywał gole

Królewscy po efektownej wygrywanej z Barceloną 3:1 na wyjeździe zaprezentowali skuteczny futbol. W meczu na własnym stadionie byli w stanie strzelić dwie bramki nie tracąc żadnej, choć Barcelona w drugiej połowie miała bramkowe okazje do zmiany niekorzystnego wyniku.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 14 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Superpuchar Hiszpanii: Ronaldo zagrał 24 minuty. Strzelił gola i dostał czerwoną kartkę

Pierwsze El Clasico w tym sezonie rozgrywane było na stadionie Camp Nou. Francuski szkoleniowiec królewskich zaszczepił własnym zawodnikom manię zdobywania europejskich i krajowych pucharów. Na placu gry pojawił się także Cristiano Ronaldo, który musiał opuścić przedwcześnie pucharowy pojedynek.