Dodano 5 sierpnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Konferencji: Jubileusz Pekharta, awans Legii Warszawa

Na własnym stadionie zdobywcy Pucharu Polski pokonali zdobywcę Pucharu Kazachstanu Ordobasy Szymkiet 3:2. Jubileuszową, bo 50 bramkę dla warszawskiego zespołu strzelił czeski napastnik Tomas Pekhart.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 22 lipca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Czeskie granie przy Łazienkowskiej

Bohaterem spotkania został Tomas Pekhart. Czesi napastnik trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Legia mogła strzelić więcej bramek, lecz Josue nie wykorzystał rzutu karnego.

Dodano 26 lutego 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Główkowali Tomas z Mateuszem

Skuteczna gra głową była kluczowa do odniesienia siódmego zwycięstwa w sezonie przez piłkarzy Aleksandra Vukovicia. Dla legionistów bramki zdobywali: Tomas Pekhart oraz Mateusz Wieteska. Dla Wisły trafił po 392 minutach drużyny bez gola Konrad Gruszkowski.

Dodano 26 kwietnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legii do tytułu potrzebne jedne zwycięstwo

W meczu 27 kolejki polskiej ekstraklasy drużyna Czesława Michniewicza o ligowe punkty rywalizowała z Lechią Gdańsk. Kluczowa dla wyniku spotkania akcja miała miejsce w 71 minucie. Tomas Pekhart strzelił 22 gola w sezonie. Warszawskiej drużynie do mistrzowskiej korony potrzebne jest już tylko jedno zwycięstwo.

Dodano 4 kwietnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Świąteczne strzelanie przy Łazienkowskiej

W świątecznym spotkaniu na własnym stadionie drużyna Czesława Michniewicza o ligowe punkty podejmowała Pogoń Szczecin. Pięć z sześciu bramek padło w pierwszej połowie, a cztery z nich były udziałem piłkarzy stołecznego zespołu.

Dodano 24 marca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia Warszawa ma dwóch liderów: w tabeli i króla strzelców

Drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza to także najskuteczniejsza drużyna, która w swoim składzie ma lidera klasyfikacji strzelców. Tomas Pektart w dotychczasowych meczach strzelił 19 bramek. Cztery z nich miały miejsce w rywalizacji z Zagłębiem Lubin.

Dodano 12 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski Legia Warszawa eliminuje łódzkie kluby

Drużyna Czesława Michniewicza awans do kolejnej rundy wywalczyła po 90 minutach gry, choć obie drużyny kończyły spotkanie w osłabionym składzie. Gola na wagę zwycięstwa strzelali rezerwowi piłkarze Luquinhas oraz najskuteczniejszy w Legii w tym sezonie Tomas Pekhart.

Dodano 7 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Boruc z czystym kontem w ligowym klasyku

Drużyna Czesława Michniewicza odniosła pierwsze zwycięstwo w trakcie wiosennych pojedynków. Czyste konto zachował doświadczony Artur Boruc, a bramkowe konto poprawił najskuteczniejszych w Legii Tomas Pekhart.

Dodano 13 grudnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia zagrała do końca. Pekhart zmierza po koronę króla strzelców

W wyjazdowym spotkaniu drużyna Czesława Michniewicza o ligowe punkty rywalizowała z Wisłą Kraków. Dwie bramki dla wojskowych były udziałem Tomasa Pekharta. Czeski napastnik przewodzi w klasyfikacji strzelców ligowej rywalizacji.

Dodano 1 września 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Pekhart głównym dostarczycielem bramek dla Legii Warszawa

Komplet punktów drużyna Bogdana Zająca wywalczyła na wymagającym terenie w Warszawie w rywalizacji z Mistrzem Polski Legią. Gola dla wojskowych strzelił Tomas Pekhart. Czeski napastnik jest jedynym dostarczycielem ligowych bramek dla Legii Warszawa.

Dodano 31 maja 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Majecki z czystym kontem, Legia z golem w 16 meczu.

Po awansie do półfinału Pucharu Polski, drużyna Vukovicia o ligowe punkty rywalizowała na trudnym terenie w Poznaniu z miejscowym Lechem. Wynik spotkania rozstrzygnął się w pierwszej połowie, a autorem trafienia został czeski napastnik Tomas Pekhart. Majecki zachował czyste konto.