Dodano 1 stycznia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Efektowny mecz Arsenalu

Zgromadzeni na stadionie kibice obejrzeli aż sześć bramek, z czego jedna nie została uznana po analizie VAR. Arsenal powiększył przewagę w ligowej tabeli nad Manchesterem City w walce o mistrzowski tytuł.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 14 września 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Karny po analizie VAR i szesnasta jedenastka z rzędu

Do drugiej połowy zostało doliczone blisko dziesięć minut w których arbiter po analizie VAR podyktował rzut karny. Bramkę na wagę remisu Pogoni strzelił Kamil Drygas. Pogoń wykorzystała szesnasty rzut karny z rzędu i zajmuje miejsce w ligowej tabeli gwarantujące udział w europejskich pucharach.

Dodano 20 sierpnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia znów goniła wynik

Komplet punktów w rywalizacji z Miedzą Legnica zapewnił Nene efektownym strzałem zza pola karnego. W trakcie spotkania kibice obejrzeli dwa rzuty karne, dwie analizy VAR oraz jedną czerwoną kartkę.

Dodano 10 stycznia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Narodów Afryki: Strzał rozpaczy i rzut karny

W pierwszym spotkaniu fazy grupowej do 97 minuty kibice tego kraju musieli czekać na rozstrzygnięcie spotkania. Dzięki analizie VAR Sadio Mane wykorzystał rzut karny po zagraniu piłki ręką obrońcy reprezentacji Zimbabwe. Senegalowi w fazie grupowej pozostały dwa spotkania z Gwineą oraz Malawi.

Dodano 20 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: VAR zdecydował o podziale punktów

W meczu 18 kolejki górale po raz trzeci po wznowieniu rozgrywek grali na własnym stadionie. Gospodarze byli bliscy wywalczenia trzeciego zwycięstwa z po sukcesach nad Legią Warszawa oraz Górnikiem Zabrze.

Dodano 17 października 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: VAR rozstrzygnął derby Liverpoolu

Mecz rozgrywany był bez udziału publiczności, a w czasie pojedynku padło cztery bramki. Dwukrotnie w czasie spotkania potrzebna była analiza VAR, a gospodarze kończyli pojedynek w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Richarlisona.

Dodano 17 lipca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Czerwone Diabły, co raz bliżej Ligi Mistrzów

W meczu 36 kolejki angielskiej ekstraklasy drużyna norweskiego szkoleniowca pokonała na wyjeździe 2:0 Crystal Palace, a czwarte miejsce w ligowych rozgrywkach daje prawo gry w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Bohaterem meczu został Marcus Rashford, który zanotował asystę i strzelił bramkę.Drużyna byłego selekcjonera reprezentacji Anglii na początku spotkania miała swoją szansę na zmianę wyniku. Pierwsza z nich miała miejsce w 2 minucie gry, gdzie De Gea obronił uderzenie Zahy przy bliższym słupku. Pięć minut później londyński klub miał szansę na na pierwszego gola w meczu. Swoją okazję miał Van Anholt, lecz jego próba została zablokowana. Pierwsza szansa na zmianę wyniku dla Czerwonych Diabłów pojawiła się w 12 minucie. Okazję miał Maguiere. Obrońca gości oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Skuteczność nie była mocną stroną obydwu drużyn w rozgrywanym pojedynku. W 27 minucie swoją szansę miał Zaha po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska McArthura.

Dodano 10 lutego 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia utrzymała prowadzenie w tabeli.

W meczu 21 kolejki drużyna Vukovicia pewnie pokonała ŁKS 3:1. Lider rozgrywek wszystkie bramki strzeliła w drugiej połowie, a uzyskane zwycięstwo przed własną publicznością było szóstym z rzędu. Drużynę wojskowych w najbliższej kolejce czeka mecz z drugim z beniaminków Rakowem Częstochowa.

Dodano 29 grudnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: VAR, dwie bramki i Bednarek bliski gola w pierwszej połowie

Bliski gola był reprezentant Polski Jan Bednarek. Ostatecznie po 90 minutach święci oraz Cyrstal Palace podzielili się punktami po golach strzelonych przez Ingsa oraz Tomkinsa.

Dodano 6 sierpnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Kelemen po raz drugi z czystym kontem

W drugim spotkaniu przed własną publicznością piłkarze Ireneusza Mamrota w walce o ligowe punkty podejmowali Wisłę Kraków. Spotkanie rozstrzygnęło się na korzyść gospodarzy, którzy za sprawą Romana Bezjaka wywalczyli komplet punktów. Marian Kelemen po raz drugi z rzędu cieszył się z czystego konta.

Dodano 12 czerwca 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Rosja 2018: Gwizdek będzie w ich rękach. Oto sędziowie główni

Każdy z piłkarzy, trenerów, czy arbitrów zajmujących się profesjonalnie sportem chciałby znaleźć się na tym turnieju. Gospodarzem będzie reprezentacja Rosji. Sędziowie pochodzą z sześciu stref piłkarskich. Największe grono arbitrów reprezentuje europejską federację piłkarską. Jest wśród nich rodak Szymon Marciniak wraz z asystentami.